Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Crocodile vs luffy, lucci vs luffy, pek bı farkını goremedik. Lucci de tek atti sayılır luffye. Ama Kaidonun sonu diğerleri gibi olur mu şüpheliyim. Genel olarak olması gereken oldu zaten ya Law çıkarır deniliyordu yada dayak yer deniliyordu.

Atamaz zaten aptal kendini bitirip tek yemiş niye Vista'ya laf atıyon.
Luffy Katakuri'den yarım gün dayak yemiş dusmemis, her ne kadar çok abartı gelse de bu adam G4 Luffy'e tek atmış. Hani Katakuri'den ton işi dayak yiyip ayakta kalmış adam. Hani Vista'dan farkla önde olduğu düşünülen Luffy...

Kaido Vista ile uğraşacak... Oldu.

Luffy yi adam paketlemis :D Bu saatten sonra artik kalkip dovusemez. Iki ihtimal var. Birincisi hapsedilecek Kidle birlikte ve boylede Kidlede kontak kurulmus olacak. 2. ihtimalde Law in shambles le ordan tplemesi. Ama tp lerse nasil kacacak orasi muamma olur. Valla artik kasmiyorum haftaya ne olur felan diye. Ben gidisati cok begendim Wano arkta su ana kadar. Her yeni bolum buglu gibi geldi ilk etapta ama Oda iyi bagliyor sonunu. Efsane bir One piece bolumu gibi duruyor bu hafta.

Kılıç sevdalıları nasıl mutludur he.
Üzüldüm açıkçası, vardır Oda'nın bir bildiği, bir planı, göreceğiz.
Böyle KK olunmaz, vur yumruğunu masaya özgür çocuk.

Luffy Katakuri'den yarım gün dayak yemiş dusmemis, her ne kadar çok abartı gelse de bu adam G4 Luffy'e tek atmış. Hani Katakuri'den ton işi dayak yiyip ayakta kalmış adam. Hani Vista'dan farkla önde olduğu düşünülen Luffy...

Kaido Vista ile uğraşacak... Oldu.
Ton işi olayı seri uzasın laf olsun torba dolsundan başka bir şey değildi.
1 arc sonra Luffy gelir Kaido'danda o kadar dayak yer bir şey olmaz.
Kurgu denen olayı E.oda daha ne kadar gözünüze sokucak.
Zamanı geldimi güçlü güçsüze tek atar.
Zamanı değilse 3 gun ugrastirir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık