Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olması gereken oldu yonkou luffy e tek attı zaman atlaması da olmayacağına göre şimdi biz luffy nin bu adamların(yonkouların) seviyesine gelmesini yıllarca takip edeceksek ömrümüz yetmeyebilir.Çünkü aradaki fark muazzam.Tek attıktan sonra kaidonun sen nerenin kralısın delikanlı gibisinden alaya alması olayı bitirdi zaten.Luffy esir düşmeyecektir diye tahmin ediyorum law shambles ile çeker alır ordan helak olmuş bedenini.

Aynen ya, Zoro’ya buradan bi şey çıkmaz. Luffy’nin tek yediği yerde Zoro’nun lafı bile geçmez.
Kesinlikle.

Zoro ile ilgili değil ki :D 5.imparator ile ilgili. Hani seri artık tamamen Luffy'nin üzerine kuruluymuş, Zoro'nun falan değeri kalmamış ya :D Tek yiyeceğini biz biliyorduk da işte bazılarımızın sanırım farklı hayalleri vardı :D Zoro tek yeseydi buraları görürdük :D
Ben, dövüş yarım kalır Law kurtarır gibi senaryolar düşünüyordum ama umduğum gibi çıkmadı. Gerçi böyle olması da iyi olmuş. 1 bölüm önce Kaido bir yumruk yedi diye söylenmedik söz kalmadı. En azından onlara bir cevap niteliğinde oldu :D Zoro tek yeseydi millet üzüntüden kendini banlatırdı herhalde :D Bu forum Luffy'nin tek yemesini kaldırır da Zoro'yu kaldıramaz :D

Yanlız tek bile değil çeyrek atmış hafif bileğiyle sıyıttırmış. Luffy'nin KK olma yolunda artık kimseye bişey dedirtmem herif dayak yiye yiye geliyo helal olsun.

Luffy herkesi yener, Luffy'nin herkese şansı var, Luffy çok güçlü, Luffy sağ kolları aştı, Marco'yu döver xD

Luffy tek yiyince Zoro'cular konuşmasın :hhh:

Benim Luffy'e olan inancımın bitmesinin sebebidir bu, adam biri ile dövüşrüken hep başkaları araya giriyor böyle teke tek vs atıp bir şeyler yapabilmesi gerek artık :bilmem:

Araya başa şeylerin girip yarım kalmasını beklerken bu ne şimdi:D Yalnız tek yemesi sorun değil de G4 formunda tek yemesi sorun.. en güçlü formunda tek yiyorsan nasıl yeneceksin bu azmanı.:confused:

Ohaa efsane ötesi bir bölüm gelmiş. WCI'da G4 Luffy yonkou'dan tek yer demiştim. Yaptığım yorumla dalga geçildi. Big Mom ile dövüş olmadığı için de kanıtlayamadım. Şimdi power up almış G4 Luffy yonkou'dan tek yemiş ahahahha. Bakayım belki benimle o zamanlar dalga geçen kişilerin yazdıklarını bulurum da biraz da ben dalga geçerim hahahah. WCI'da da adada Luffy'den güçlü Üç big Mom adamı vardır dedim, onunla da dalga geçmişlerdi, o da doğru çıktı. Dof yonkou'dan tek yer dediğimde de aynı şey olmuştu. Neyse yavaş yavaş birilerinin fikirleri ile dalga gecmemeyi öğrenirsiniz diye umuyorum. :oleyo2:

Bölüme gelirsem, iyi olmuş. Bundan sonra kendisinden kat kat güçlü kişilere saçma sapan bir şekilde dalmamayı öğrenir. Bir de burada yenersem her şey biter falan diyor. Zeki olmadığını biliyoruz da Big Mom'a G4 işlemezken daha güçlü olan Kaidou'yu yenebileceğini düşünmek de ayrı bir saçmalık :artiz:

Neyse bu bölüm sonunda Kid reisin bu kadar hakkı yenmez belki. Amiral = Yonkou'cular da yavaş yavaş ortadan kaybolur diye umuyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık