Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben sivrisineği bu kadar kolay yenemiyorum. Uçuyor, kaçıyor, üç dört kere ısırıyor. Çizik atabiliyor yani en azından. En son denk gelince tek atıyorum. Luffy, Kaido'ya o kadar bile zarar veremememiş, adamda çizik bile yok.
Ya resmen Kaido Luffy'i bir gecede cahil bırakmış bu dövüşte. Resmen kıdem tazminatını verip yollamış. Resmen tedavülden kaldırmış adamı ya. Sık kullanılanlara eklemiş resmen Luffy'i. Analogdan dijitale çevirmiş geleceğin korsanlar kralını. Tam saha pres yapmış resmen adama. Elden ayaktan düşmüş, saçı dişi dökülmüş adamın. Nesli tükenmekte olan türler arasına sokmuş Kaido Luffy'i. Jubilesini yaptırmış resmen.

Daha ne kadar keyiflenebilirdim derken sayfalar geldikçe yağlarım eriyor. Luffy'yle alakalı değil ha onun zevki stabil durumda şu an. Genel anlamda insanların seriye bakış açısında bir deprem yarattı bu sahneler. Bölüm gelir gelmez iyiye basacam :flaugh::p

Ya resmen Kaido Luffy'i bir gecede cahil bırakmış bu dövüşte. Resmen kıdem tazminatını verip yollamış. Resmen tedavülden kaldırmış adamı ya. Sık kullanılanlara eklemiş resmen Luffy'i. Analogdan dijitale çevirmiş geleceğin korsanlar kralını. Tam saha pres yapmış resmen adama. Elden ayaktan düşmüş, saçı dişi dökülmüş adamın. Nesli tükenmekte olan türler arasına sokmuş Kaido Luffy'i. Jubilesini yaptırmış resmen.
Anasını laciverte boyamış diyebiliriz kısaca. :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık