Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffynin tek yemesi mantik disi. Ciddi anlamda mantik disi.
Eğer ki 3-5 saniye içinde ayaklanmazsa Luffy, hakkaten mantik dışı. Yonkou nun 1 adamina karşı birkaç saat dayanabiliyorsan. Alacağın herhangi bir fiziksel saldiridan da tek yememen lazım. Haaa karşında bilmedigin bir meyve kullanicisi gücü olur, dalginliktan tek yersin anlarim da fiziksel bir saldiridan tek yemeyi anlamam. Bana göre Luffy nin hemen ayağa kalkmasi gerek.

Herkes kaidonun gucuyle sarhos olmus. Luffy fani degilim hatta meruem(hxh bilmeyenler icin) disinda hicbir karakter cok derinden etkilememistir beni ama yani kaidonun gucunu gosterecem diye de katakuri seviyesine cikmis bir karaktere tek attirmak sacmaligin daniskasidir.

Eğer ki 3-5 saniye içinde ayaklanmazsa Luffy, hakkaten mantik dışı. Yonkou nun 1 adamina karşı birkaç saat dayanabiliyorsan. Alacağın herhangi bir fiziksel saldiridan da tek yememen lazım. Haaa karşında bilmedigin bir meyve kullanicisi gücü olur, dalginliktan tek yersin anlarim da fiziksel bir saldiridan tek yemeyi anlamam. Bana göre Luffy nin hemen ayağa kalkmasi gerek.
Kesinlikle oyle sacma sapan guc dengesi yapiyor o zaman kaido fujiyede tek atsin catir catir kapistilar? Bos yapti oda ama altindan kalmasi icin diger bolum canlanmasi lazim luffynin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık