Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi mangayı açtım baktım luffy'ye vuruyo Luffy geri dönüyo sürekli. En sonunda meyveyi açıyo çok sağlam vuruyo onda bile Luffy ayakta en son suratından tutup dışarı fırlatıyo yani tek taraflı dövüş var ditek tek atma durumu yok.
Ha tek yemiş ha tek taraflı şut yemiş farkı yok bençe.

Hakisi bitmiş demiyoki ani saldıraya başlamış ve yorulmuş. Haki emme muhabettinden bişey çıkmaz şahsi görüşüm.

Şimdi Rayleigh FB'sinde dünyada en güçlülerin arasında bile sayılı kimse geleceği görebilir dedirtiyorsun, burdan Katakuri'nin belli bir seviyede adam olduğunu çıkarmamızı sağlıyorsun, sonra Luffy'i bu adama başlarda ezdirsen bile dayanıklılığı sayesinde ayakta kalmasını sağlayıp sonlara doğru denk bir dövüş çiziyorsun.

Ardından böyle bir sonuç benim için hiç beklendik olmuyor ne yalan söyleyeyim..:D
Tamam Katakuri Dünya'nın en güçlü insanları arasında orası doğru da, en güçlü kişi değil yani. Dünya'nın en güçlüsünün 20.'ye bunu yapması çok şaşırtıcı değil.

Luffy'i bunlara benzetmiyorum yanlış anlama, ama aklıma başka bir örnek gelmedi :D Hamam böceği başka bir böcekle dövüşürse dayanıklılığı sayesinde ayakta kalabilir. Ama senle dövüşürse tek yer. Çünkü hamam böceğinden tamamen farklı bir seviyedesin.

Ya da şöyle söyleyeyim. Kaidou>Zunisha onu biliyoruz. Zunisha bile hortumuyla Jack'i ne hale getiriyor. Muhtemelen Kaidou'nun o saldırısı Hakili vs. olduğu için hortum saldırsından güçlüdür. Bu durum normal yani.

İlla eklemesine gerek yoktur muhtemelen. Gerçi tam açık da değil ya. Dediğin gibi burada B. Haki kullanılırken H. Haki'den de bahsediliyor. Ama ekleme vs. ayrıca bahsedilmemiş hiç. Oda anlatmıyor ki doğru düzgün. Noob herif.
Çizemiyor işte, bir şey anlatmıyor. Noob bile fazla buna :oleyo2:

Luffy şu an sağ kol eder.B.haki kullanması olayı azıcık normalleştirse de hala saçma bence.Bir de tek atmış yav.Daha bunun meyve gücü de var.Yonkoları küçümsemek değil de bu kadar fark abartı olmuş.

Yani mesela şu an Kaido böyle bir tepki verebiliyorsa amiraller de g4e aşağı yukarı aynı tepkiyi verirdi diye düşünüyorum.Gerçi düşünmüyorum da benim bakış açımdan düşünülebilir bu.

Yine de 1 bölümden çok gaza gelmeyin bence.Editör notu karakter pohpohlama olayı gibi duruyor.

Yukarıda dediğim gibi bu olayı biraz normalleştiriyor ama yine de saçma geliyor bana.Hem tek atıyor hem de daha meyvesi var bu adamın.

Ayrıca önceki bölümleri okumadım da Luffy neden bu kadar çabuk yoruluyor ? Bunun bir nedeni var mı yoksa anlamsız bir şekilde mi çabuk tükenmiş ?

Ada bölen yumruk çok bir şey mi sanki la opta ? Önemli olan haki değil saldırı gücün.Luffy hakisiz haki kalkanını mı savunmasını mı ne kırmıştı.Nasıl oluyor bu ? Her şey saldırı gücüyle alakalı.Yani hakisiz de zarar verebilirsin Luffy'e.
Ya bilmiyorum bence çok belliydi böyle olacağı yani. Bu duruma şaşırıp şaşırmama hikayeyi okurkenki bakış açısına bağlı belki biraz da. Bana sorsan Kaidou en kötü ihtimalle iki atar, Luffy ondan daha çok zorlarsa abartı olur diye düşünürdüm.

Marineford ve Dressrosa'da amirallerin yıkımcı ayarı adamlarla dövüştüğünü gördük. Hiçbiri bu kadar net bir galibiyet almadı. Amiraller ile yonkoular arasında büyük fark var bence. Akainu Luffy ile dövüşse orta zorlukta alırdı belki ama tek veya iki atması falan mümkün değil bence.

Editör notunda pek bir şey yok zaten. Bildiğimiz bir şeyi tekrar söylemiş oldu sadece. Hani olurda Luffy ayağa kalksa bile, ki bence kalkamaz, 10 dakika haki kullanamayacak. Hakili ve sağlam iken bu hale geldiyse hakisiz ve ağır yaralı iken bir şey yapamaz. En çok tek değil de iki yemiş olur.

Yonkou-Sağ kol güç farkı çizildi bir kere. Bana mantıklı geldi, bu yüzden memnunum da mantıklı gelmese de kabul etmek lazım bence.

Kaido'nun yarasını kimin açtığını daha çok merak etmeye başladım şimdi. Benim için üç ihtimal var; Roger-WB-Oden.

Kimin olduğundan ziyade, Lufy sağ koldan sonra tek yemesi oldu. Bu fark kapanmaz. Biri sana tek atıyorsa, ortada Vs yoktur. Kendini geliştiremezsin. :D aklımda tek soru Fuji tek yer mi?
Şimdi şöyle diyelim ki fuji tek yiyeceğini biliyor. Fuji yumrukları gayet bloklayabilir bence. Fuji’nin ciddi halinde ada yerinden oynar. Wb ve akainu dövüşüne bak iki yumrukluk bir dövüştü çünkü iki tarafın hasar potansiyeli çok yüksekti. Luffy o yumrukları karşılayacak seviyede değil ve herkesi yenerim kafasında olduğu için o yumruğu direkt alıyor. Amirallerden kan akardı. Kata tek yemezdi bence. Luffy yerde yatıyormuş. Ondan aşağısı ölürdü herhalde. Önemli olan o yumrukları savuşturabilmek yoksa roger da yese o yumruğu kan akardı bence.
İçki verip denize atmış diyorlar.
Bunu daha çok diyecekleer!

Luffy'nin tek yediğini gördüğüm gibi buraya koştum. Şimdiden 52 sayfa olmuş ahahah. :D Ne goygoylar dönmüştür ya sınavdan çıkayım da okuyayım akşam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık