Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi sana bi örnek vericem hazır mısın? Ray diyor ki gelişimin önü ekstrem dövüşlerde gizli diyor, Zoro Mr.1'ı kesemezken bir anda nasıl kesti, parçaları birleştir. Zoro Kaku'yu kesemezken bi anda nasıl teknik yumurtlayıp kesti, parçalar birleştirilmeyi bekliyor, süren azalıyor sevgili oyuncu, haydi hemen birleştir. Özel hediyeler ve elmaslar seni bekliyor.
Şimdi ne diyorsun komşu? Yani Luffy bir daha ki bölüm kalkıp, kaido yu dövecek mi?? :D Hediyem nerede???
Zoro, Kaido'dan tek yese aynı şeyi yine yazarım serinin zirvesi tek atıyor sıradan biri değil. Absürt bişey yok, aynı durumda Zoro olsa oda kılıçı çeker çeyrek yer + kılıçlardan en az birisi kırılır.
Yahu zoro da tek yer tabi. Biz aksini iddaa etmedik. Aksini iddaa edenler Luffy tek yemez diyenlerdi ama yedi. Bende buna gülüyorum işte.

Beyler bakıyorumda hemen bir sinir olmalar başlamış. Şimdi herkes dürüst olsun, delikanlı gibi eğer bu bölüm, luffy değilde zoro tek yeseydi buraya neler yazılacaktı? İki makara yaptırmadınız be ağız tadıyla :D

Tamam Luffy bende seviyorum ama kalkıpda neler dediniz, yok luffy şöyle yok böyle yalan mı? Neyse bunu alındığım için yazmıyorum sonra alıngansın diyorsunuz, öyle bir şey yok eğleniyoruz burada. He ayıp mı? Ayıp,
5. İmparator yerde öyle yatarken dalga geçmemem lazımdı, özür dilahahhaah.
Diğer taraftan geçen bölüm Luffy'nin yaptığını Zoro yapsa daha fazla abartılırdı.

Bölüm çıkmadan bence kesin kanı vermeyin belki luffynin tek yediği sahne geleceği görme mevzusu çıkabilir. Anlık bir flashback olsun lütfen tek temennim bu luffy nin elbette kaido karşısında ezilmesini bekliyordum ama tek yemez bence. Flashback değilse bile kalkıp tekrar dövüşecek

Birbirinize laf atmayın, bölümü yorumlayın, gençler. Saçma sapan Luffy-Zoro kıyası görmekten sıkıldım artık. İlla Ali kıran, baş kesen mı olalım?

İğrenç grup ne demek ? Bu ne kindir yarabbi.
Şurada Sanji olsa o da şöyle dayak yerdi şeklinde abartılı yorumlar olduğunu düşün. Ondan sonra anlayabilirsin biraz.

Şu an üstüme alındım, düzeltmek istediğim bir yer var, Zoro haterı değil Zoro fanboy haterı diyelim biz ona. Zoro ile bir problemim yok zira ki çoğu kişinin de yine Zoro ile problemi olduğunu sanmıyorum. Odak değiştirerek sorunlara parmak basamazsın zira netlik kaybolacağı için doğru yere basamazsın.

Hea Luffy tek alır diyen varsa bilmiyorum tabi.
Şurada bu olaya sevinenler sadece Zoro fanları değil. Birçok kişi Yonkou gücünü gösterdi diye seviniyor. Hiçbir Zoro fanı Zoro konusunu açmadı bile. Bu olayı Zoro'ya bağlamak bence Zoro fanı haterlığı değil, direkt Zoro haterlığıdır.

Olayın kid'e bağlanabilmesi için Luffy'nin hapise düşmesi gerekiyor.Bence Ace olayı gibi olacak sözde o kadar müttefik var toplansınlar wanoya da görelim savaşı. Benim kafamı karıştıran işe jinbe olayıdır. Sağ kurtulacaksa nasıl kurtulacak BM ile Kaido arasındaki anlaşma neydi bunları merak ediyorum asıl :artiz::artiz::artiz:

Diğer taraftan geçen bölüm Luffy'nin yaptığını Zoro yapsa daha fazla abartılırdı.
Ama onun sebebi var brom. Zoro daha hiç bir şey göstermemiş tabi ki abartılır. Luffy nin yaptığı bile abartıldı. Burada da aynı sebep var Luffy için öyle bir çita kondu ki forumda, tek yemesi bence büyük olay oldu. :D

böyle bir şeyi uzun zamandır bekliyordum. Yonko nedir,kime denir? gibi soruların cevabı niteliğinde bölüm olmuş. Abuk subuk karakterleri yonko klasmanına sokmaktan artık vazgeçer bazıları umarım. Serideki en güçlü adamın gücünü ucundan da olsa göstermiş oldu Oda. Arc baya enterasan olaylara doğru evrilecek gibi. Bakalım Odanın kalemi mi güçlü anakarakterimiz mi güçlü..

Bölüm 923: Yonko Kaido, Luffy'ye karşı

Çocuk Luffy, Ace ve Sabo böcekleri birbirleri ile dövüştürüyor.

Luffy, Kaido'ya vurduktan sonra herkes kaçmış. Luffy, arkadaşlarını kontrol etmek için kaleye doğru yönelmiş. Giderken Speed ile karşılaşmış. Speed yolda Kaido tarafından görülmüş ve dayak yemiş. Bu yüzden Tama'yı koruyamamış. Kızın her yeri yara ereler ile doluymuş. Luffy bundan kendini sorumlu tutmuş.

Law kaçmaları gerektiğini söylemiş, ama Luffy, Kaido'yu burada yenerse bütün sorunların biteceğinden bahsetmiş.

Kaido, Luffy'ye kim olduğunu sormuş, Luffy de Korsan Kral olacak kişi olduğunu söylemiş. Kaido, Isı Nefesi saldırısı yapmış, ama Luffy savuşturmuş. Kaido insan formuna girmiş ve bu yüzden yere düşmüş. Luffy hiç vakit kaybetmeden Dördüncü Vites formuna geçip Kong Organ ile Kaido'ya saldırmaya başlamış, ancak üst üste yaptığı saldırılar hiçbir etki göstermemiş. Luffy de saldırılar sonrası yorulmuş ve nefes nefese kalmış.

Kaido ayağa kalkmış, "Yıldırım Kutsaması" isimli bir saldırı yaparak sopasını Luffy'nin kafasına geçirmiş. Luffy bu tek vuruş sonrasında kanlar içinde kalmış ve bayılmış.

Kaido: Ne tür bir kral olacaksın, velet?

Editör Notu: İşte En Güçlü Yaratık...
Editör Notu :utan:

Luffy'e helal olsun ama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık