Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'nun çizik almamasına şaşıranlara şaşırdım. Hatırlatırım bu adam gökyüzünden atlayıp hiç çizik yiyemedi. Kendi tabiriyle adam ölümsüz, ölemiyor.

Ben geçen bölümde vs olmaz Law bizim oğlanı kaçırır diye düşündüm olmadı. Daha BM'yi yenemedik. Kadını sadece yorduk. Yenmek zorunda değildik gerçi ama burada Kaido'yu yenmek zorundayız. Eğer Kaido, Luffy'i zindana göndermez ise uyanış gücü gelecektir. Her türlü bu arcta o güç gelecek.

Luffy düşünce Zoro iş yapar diyenlere de gülüyorum. Hiçbir arcta Zoro ana bossu yenmedi. Bütün shounenlerde ana bossu ana karakter yener bu kuraldır. Burada da bu bozulmaz.

Bi ara bi spoiler vardı o yaşanır mı acaba? Hani Luffy Wano'da yakalanacak ve yeni Marineford savaşı onu kurtarmak için yapılacak diye.
bence de uyanis gelir ama bir yerde okumustum bu arcta ssimdiye kadar gosterilmeyen bir guc ortaya cikacak demisti Oda. oyle bir sey de cikabilir

Toriko'da Heracles reyizde böle teklemişti .Bu sahneler shonen seriler için olmassa olmaz bence , anakarekterlerin silkelenip kendilerine gelmelerini sağlar.

Ne demek görevimiz. Bak prada ki lenn böyle makara yapmak için yazan kişi tarafından ekleniyor. Bunuda anladıysan Yonkou seviyesine çıkarsın, orada seni Luffy karşılayacak hahahha.

Yok twei ciğim, o şöyle olacak; Luffy ana karakterr, bundan sonra diğerlerinin önemi yokk, her şey Luffy üzerine kurulu , herkesi Luffy alacak. Bak doğrusu bu.:a:
Okumadım, o değil de aklıma Katakuri zamanları geldi. Katakuri de yenilmez duruyordu dimi xD Bakalım Katakuri'yi alırsa bırakırımcılar da Kaidou'yu alırsa bırakırımcılara evrilecek mi.

Kardeş ne diyon sen, hayır Luffy'yi kücümsemek için yazıyosan Zoro da çeyrek yicek aynı durumda boş muhabbet yapıyonuz.
Ya amma abarttınuz he. Şurada iki makara yapıyoruz be. Hemen; ne diyorsun, liseli, yok hareketlere bak yapıyorsunuz. Herkes birbiri ile dalga geçiyor, açın bakın Mihawk konusuna kimler neler yazıyor. Hayır alınacak ne var ki?

Ya amma abarttınuz he. Şurada iki makara yapıyoruz be. Hemen; ne diyorsun, liseli, yok hareketlere bak yapıyorsunuz. Herkes birbiri ile dalga geçiyor, açın bakın Mihawk konusuna kimler neler yazıyor. Hayır alınacak ne var ki?
Olm liseliyi uslüp için demiştim, sen de rp dedin sıkıntı yok niye alınıyorsun ki.

Bu arada normalde başka sitelerden laf taşımayı sevmem ama şu yorum cidden iyiymiş.
Luffy first sees Kaido blow up his crewmates and now he learns that Kaido killed Tama, a girl who not only helped him out but is also a reminder of Ace. Looks like Oda wants to send Luffy down the path of despair again like he did after Marineford, so that he has conviction to come back stronger. If this is the path Oda is taking, I don't mind Kaido one-shotting Luffy.

Its just like Shanks said: It is through knowing both victory and defeat that one truly becomes a man.

Okumadım, o değil de aklıma Katakuri zamanları geldi. Katakuri de yenilmez duruyordu dimi xD Bakalım Katakuri'yi alırsa bırakırımcılar da Kaidou'yu alırsa bırakırımcılara evrilecek mi.
Oğlum neden böyle yapıyonuz ya hahaha katayı çok güzel aldı gerçekten, müthiş yani, her şey çok mantıklı ve doğruydu. Bravoo :good:

Dozunda bırakmıyonuzki 5 dk içinde spoiler konusu sizin karşılık atışmanız oluyo genel taştırma da yapın.

Olm liseliyi uslüp için demiştim, sen de rp dedin sıkıntı yok niye alınıyorsun ki.

Bu arada normalde başka sitelerden laf taşımayı sevmem ama şu yorum cidden iyiymiş.
Bak alınan ben oldum yine hahah. Ben alınmıyorum twei ciğim. Sadece cevap veriyorum. Luffy elbette ki p.up alacak ama maalesef bu adamı tek alamaz, bunun fanlık ile alakası yok.

bence de uyanis gelir ama bir yerde okumustum bu arcta ssimdiye kadar gosterilmeyen bir guc ortaya cikacak demisti Oda. oyle bir sey de cikabilir
O neymiş ya? :D Uyuyan bir efsaneyi tanıtacakmış ve bu efsane WB ile bağlantılıymış. Onu diyorsun galiba sen ama hafızanda yanlış yer etmiş.

Yine de Brook'un buz saldırısı, Kin'emon'un alev kesmesi, WCI'da Prometheus'a yalnızca su ile zarar verme, Mink'lerin elektriği gibi mevzular element tabanlı saldırıların resmi olmasa da seriye yedirildiğini gösteriyor. Bir ihtimal Luffy'nin de böyle bir güç alması mümkün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık