Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923: İmparator Kaido, Luffy'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    336
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha ilgincini söyleyeyim 2 arc dır Yonko görüyoruz ama amiraller yaklaşık 6 seviye filan yükseldi. Algıda öyle Yonko=Amiral denklemi varki herif G4 Luffy'ye tek attı ama bu işten amiraller ne güçlüymüş be kardeşim ortaya çıkarılıyor.
Aynen bu da ilginçmiş :)
Dediğim gibi Amiraller ve yonkolar zirve mevkiler. Bir amiral bir yonko etmez bu kesin ama amirallerin avantajı gerektiği zaman diğer amirallerle birleşebiliyor olabilmeleri. Yani gerekirse iki amiral birleşebilir ama bir yonko bunu yapamaz. Bir amiral hiçbir zaman
bir yonkonun yaptığı etkiyi yaratamadı.
Yonkolar bize hep olağanüstü ve yenilmez kişiler olarak gösterildi. Amiraller ise olağanüstü yıkım gücü olan kitle imha silahları olarak gösterildi. Bir yonkoya anca bir amiral cevap verebilir ama yenemez.
Sağ kol seviyesine yeni giriş yapmış bir kişi bile tek yedi. Sağ kol=amiral diyenler vardı.
Bu bölümden sonra bu da mümkün değil benim gözümde.

Bigmom da Kaido da tek başına tüm tayfasını alabilir . Güç farkı bariz belli resmen kaptan olarak taşıyorlar yükü

Son olarak Kaido 100 lvl bir canavarsa tabi ki Lufy için 20-30 lvl saldırı yapmaz. Hatta kimse için yapmaz, çöpler ölmez ama olsun. En kötü 70-80 lvl ataklarını kullanmıştır. Lufy zaten bence 75-80 lvl seviyesine geldi. Ama işte 100 lvl biri 70 lvl saldırı yapınca 75 lvl biri tek yiyebilir.
Bu mesaja binaen sana bir şey soracam ona gore cevap yazıcam. Bir p-up ortalama kaç levele tekabül eder ?

Mom belki tuzaklarla, hileyle tayfasının şansı var ama Kaido'nun tayfası biraz kalas gibi duruyor. Onların hiç şansı yok.
Yok yav Bigmom aşırı güçlü tayfasına göre krize girince bile tayfası onu durdurmanın yolu yok diyorsa demek güçleri ile engel olamayacaklarını biliyorlar .

Kaido Jack’e vursa onu da teke götürür öyle bir hayvan.
Şu kaido’nun gücünü gördükçe shanks için sabırsızlanıyorum :utan:
Şenks meyve kullanıcısı olmadan bunların arasında yer edinmişse düşünmek istemiyorum

Asıl Roger nedir onu düşünmek lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık