Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923: İmparator Kaido, Luffy'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    336
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O değilde ben Shanks'tan çok acaip bir şeytan meyvesi bekliyorum bu Kaido durdurulabilecek tarzda bir adam değil saf güçle, Beyazsakal bile sarsıntı meyvesine ihtiyacı var bu azmanın karşısında, en güçsüz halka Big Mom, şeytan meyveli Shanks, Karasakal, Kaido diye gider.

Hatta Kaido gemi ile bile gitmeyebilir, ejdere dönüşüp uçar. Shanks ne yapacak nasıl durduracak bu azmanı havada uçarken? Şeytan meyvesi lazım.
Shanks'in zaman meyvesinin şu anki kullanıcısı olduğu yönünde bir video izlemiştim. O yüzden yaşanmış /yaşanacak olayları biliyor falan deniyordu. Wb'yi uyarması, Gorosei'yi uyarması buna bağlanıyordu.

Luffy iyi vurmuş ama işte karşıdaki Kaido. Şu vuruş Kaido'nun yüzünü yamultmuş ama adam bundan etkilenmemiş...Tuhaf bir durum. Adamın vücudu bir değişik. Sanki istediği zaman sertleşip istediği zaman yumuşuyor.

Vücut tuhaflığına bir örnek daha. Bu şekilde sopa tutuşu mu olur. Ya adam kolunun arkasıyla vuruş yaptı, ya bileğini döndürdü ya da vuruş yapmayıp saldırının isminde olduğu gibi yıldırım gönderdi( yıldırımdan etkilenmiyor).

Son düzenleme:
Önce h.haki diye düşündüm ama Zoro'nun Monet'e yaptığını yapmış sakki kullanmış gibi duruyor.Korkutmuş o an hafiften Luffy'i yani artık nasıl bir canavarsa.Zoro'dan kat kat güçlü halini yapmış işte ki Luffy'i etkileyebilmiş.Biliyorsunuz Zoro da kendine vahşi hayvan diyordu kaplan diyordu kendine ısırabilirim diye.

Ula adamı bildiğin sümük gibi yapıştırmış yere. Haaak tuuuu, yapmış yere cort diye yapışmış Lütfü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık