Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923: İmparator Kaido, Luffy'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    336
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido’nun yarayı nasıl aldığı belli oluyor yavaş yavaş. Bu shanks karşısında da savunmamıştır kendisini sonra ŞAK al sana yara. Kaido “naniii” diye bağırmıştır ama shanks’de “durdurmam gereken bir savaş var” diyip gitmiştir.

Bölüme gelirsek diyecek fazla bir şey yok.
Luffy sağlam vurmuş. Fakat şu yonkoyu alırım seni döverim falan derken dikkatli olur en azından.
Son olarak çare sanjiiiii :fool:

Son iki sayfadan çok farklı şeyler çıkacak, o yüzden acele etmeyin derim ben. Katakuri dövüşünde bile Luffy'nin aldığı darbeler gösterilirken Kaido dövüşünde Luffy'ye darbelerin doğrudan isabet ettiğinin gösterilmemesi boşuna değildir. Haftaya üzülürsünüz sonra. :)

Bigmom ile Kaido bence denk ikisinin dövüşü bir adayı haritadan siler. İkisi müttefik olur düşman olmaz , E.oda iki yonkouyu dövüştürse Luffy ve diğerleri dövüşün etkisinden ölür.

Bigmom Kaido'u sağlam gümletir ama orası benim gözümde net.
Bana kalırsa Kaido öttürür. Ama sonuçta ikisi de yonkou ve birbirine hasar verebilecek düzeydeler. Yani Shanks da gelse Kaido hasar alır derim. Olaya bu açıdan bakarak Kaido yara alır ve bir şekilde düşebilir diyorum.

Kaido
King
Queen
Jack
X-Drake
Orochi ve adamları
Hawkins,muhtemelen Apoo
5000 Gifters

Nasıl olacak da bu adamlar yenilecek merak ediyorum. Wb ve tayfası bile başa çıkamaz bu kadroyla.

Kaido mw de yürüye yürüye ace'i alır çıkar dedim sonra @RedTeroR bir yumruktan gaza gelmişti falan sanki :D
Tam açarsan daha iyi olur cümleyi tam anlamadım.Ama Kaido savaşta öyle rahatça adam kurtaramazdı.Luffy bile böyle karşı çıkıp oyalıyorsa Sengoku vs ne kadar tutar ne yaparlar hep beraber sen düşün.Beyazsakalın korkutucu bir saldırı gücü vardı ondan çok çekiniyorlardı adam adayı yan yatırıyor tsunami yapıyor depreme karşı koyamıyordu kimse.Fakat sırf hasar almayan bedene sahip diye Kaido'dan öyle çok korkmazlar idamlık adamı kurtarabileceğine korkmazlar bence.

Tam açarsan daha iyi olur cümleyi tam anlamadım.Ama Kaido savaşta öyle rahatça adam kurtaramazdı.Luffy bile böyle karşı çıkıp oyalıyorsa Sengoku vs ne kadar tutar ne yaparlar hep beraber sen düşün.Beyazsakalın korkutucu bir saldırı gücü vardı ondan çok çekiniyorlardı adam adayı yan yatırıyor tsunami yapıyor depreme karşı koyamıyordu kimse.Fakat sırf hasar almayan bedene sahip diye Kaido'dan öyle çok korkmazlar idamlık adamı kurtarabileceğine korkmazlar bence.
Olay yıkmak değil kurtarmak olduğu için. Kaidoyu daha efektif buluyorum. Ace'i avcuna alsa tamamdır bu iş :D Bu olayın geyiği de o ana gelirse çok net çıkarır :D Tipe bak şundaki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık