Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923: İmparator Kaido, Luffy'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    336
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya fuji ciddi bir atak yaptı dağ kalmadı ortada zoro altına edecekti Luffynın feriştahı şaştı. Neden bahsediyorsun sen adam Luffyi sevdi diye ciddiye bile almadı
Ohoo atak boyutuna bakacaksak Mihawk da yanlışlıkla Marineford'tan büyük buz dağlarını kesiyor ama WB Marineford'u yıkamıyor :S

Ohoo atak boyutuna bakacaksak Mihawk da yanlışlıkla Marineford'tan büyük buz dağlarını kesiyor ama WB Marineford'u yıkamıyor :S
https://mail.serimanga.com/index.php/manga/one-piece/432/7 allah aşkına seriden bir bölüm atıyorum ve siz hala tartışıyorsunuz burda marine +7 savaş lordu= yonkou oluşumu diyor. Sen burdan ne anlıyorsun ? Bir amiralin yonkou tayfasına ne yaptığını gördük .Bmninde Katakuriyi yenen luffye ne yaptığını gördük ..Yani zirvedekiler (amiral ve 4 imparator) diğerlerinden çok güçlü bunlar kendi aralarında geri klan komutanlar ve koramirallerde kendi aralarında güç dengesi oluşturuyor.

Sırf saçma sapan konuştun diye üşenmedim araştırdım buldum .
https://mail.serimanga.com/index.php/manga/one-piece/432/7

Bak bakalım burda ne diyor garp.. Boş boş konuşmayın 3 amiral + filo amirali = 4 imparator(yani her biri için biri dengeliyor açıklayayım senin kapasiten olmayabilir anlamak için bana dedin ya )............ Güç dengesini bilmeden dalga geçme bir daha. işi gücü bıraktırdın bana 2 saattir bu bölümü arıyorum
Dofun Kuzana dalıp ,Fujiye tekme atıp içinden alırım la bunu ben diyip ,Kaido ismini duyunca zatürre olduğu bir seride Yonko> Amiral.
Gerçekler acıdır kardeş.

Sırf saçma sapan konuştun diye üşenmedim araştırdım buldum .
https://mail.serimanga.com/index.php/manga/one-piece/432/7

Bak bakalım burda ne diyor garp.. Boş boş konuşmayın 3 amiral + filo amirali = 4 imparator(yani her biri için biri dengeliyor açıklayayım senin kapasiten olmayabilir anlamak için bana dedin ya )............ Güç dengesini bilmeden dalga geçme bir daha. işi gücü bıraktırdın bana 2 saattir bu bölümü arıyorum
Ahh canım kardeşim sen niye böyle sinir yaptın yaa. Söyleseydin ben bulurdum iki dakka :gamyon:

O kadar bulmuşsun güzel de keşke 4 yonkounun denizcilerin içinden geçebileceğini kafanda tartabilseydin :)

Gerçi sana göre amiral=yonkou ise 4 yonkou= 3 amiral+1 filo amirali oluyor doğru :hmm:

3×4'ten 12 komutan da elit denizci askerlerini yenmeye çalışır :oleyo::hhh:

Vallahi eğitilmezsiniz. Odadan iyi biliyorsunuz siz tamam
Mesleği eğitmek olan birine bunu demen ironik oldu :)
Attığın linke de baktım.Garp diyorki ,denizci karargahı ve şikiler bu dört korsanı dengelemek için varlar.Şu an kaç amiral var kaç şiki var hesapla istersen bir.
Olmadı WB in karşısına kimler çıkmış bak bir istersen.Hasta ve yaşlı bi adam bir savaşta kaç kişi kullanılarak durdurulmuş bak bir istersen.
Yazılanları okuyorum bende kafamdan uydurmuyorum ki.Orda yazmış Oda güzelcene.Denizci karargahı ve şikiler =4 yonko .Ama şunu gözden kaçırma.Yonkoular hiç bir zaman birleşmedi.Hep tek başlarınalar.Ama karşı taraf yekpare.Hayal etsene bi Shanks WB ın yanında savaşa katılıyor. Öperlerdi.

Ahh canım kardeşim sen niye böyle sinir yaptın yaa. Söyleseydin ben bulurdum iki dakka :gamyon:

O kadar bulmuşsun güzel de keşke 4 yonkounun denizcilerin içinden geçebileceğini kafanda tartabilseydin :)

Gerçi sana göre amiral=yonkou ise 4 yonkou= 3 amiral+1 filo amirali oluyor doğru :hmm:

3×4'ten 12 komutan da elit denizci askerlerini yenmeye çalışır :oleyo::hhh:
Yahu sen ciddi misin orda Oda SERİNİN YAZARI güç dengesi var diyor sen gelip kafanda yenebileceğini tartsaydın diyorsun . İnşallah trollük yapıyorsundur

Kaçtı bile. Birkaç saat hem de. Ki k.hakisi adım adım geliştiği için her geçen dakikada kaçması daha da kolaylaşıyordu. Flampe olmasa asla saplayamayacaktı anlayacağın.

@amaneden
Ağzının tadını biliyor bizim oğlan.
Kata Luffy'nin kaçabilmesine sinir olduğundan soğukkanlılığını yitirmişti. Saplayamamasının önemli bir sebebi oydu. Daha sonra Luffy'ye hakkını verdi adam. Haki çeşitlerinde üstünlük hala Kata'daydı. Luffy'nin K. hakisi biraz gelişti ama hala Kata'dan geride şu anda bile. Dövüş eşit şartlarda gitse saplayamaz derdim ama üstünlük Kata'daydı.

Fuji ile Kaido'u kıyaslayan olmuşta Luffy G3ile FUji'i iterken Kaido'nun ejder formunu bildiğin yamulttu, Kaido formunu değiştirmek zorunda kaldı, Cracker ve Kata bile üstün gelmişken Kaido dayak yedi o G3'ten.

Bunlar anlık sahneler. Kıyas yaparsanız Kaido bir Cracker bile etmiyor ama ne oldu saldırıya geçti tek attı. Fuji'de sinirli şekilde bir saldırı yaptı Luffy fizana uçtu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık