Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923: İmparator Kaido, Luffy'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    336
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Harika olur

Anlamadığım olay şu luffy normalde insanların gücünün farkına varabiliyordu kizaru vs kaidonun farkına varmadı mı?
Kizaru’nun farkındaydı bu yüzden kaçmaları için tayfaya bağırmıştı. O esnada değil Hasır Şapkalar, tüm ada dalsa Kizaru’yu alamazdı.

Kaido’ya gelince Luffy o kadar öfkeyle kalktı ki, zararla oturdu işte. O anki siniriyle öleceğini bilse yine dalardı.

Anlamadığım olay şu luffy normalde insanların gücünün farkına varabiliyordu kizaru vs kaidonun farkına varmadı mı?
Yine gücünü idrak etmiştir etmesine de Luffy bugüne kadar kimden çekindi? Luffy'nin "Ya bu adam çok güçlü ben bulaşmayayım en iyisi." diyeceğini hayal edebiliyor musun? :/ 923 bölümdür takip ettiğimiz Luffy bu değil kesinlikle.

Cracker bana göre Doffy’den bir tık üstündü. Kata da Cracker’den. Ancak Big Mom ile Kata arasındaki seviye farkı böyle değildi. Zira WB ile Marco arasındaki fark da böyle değildi.

Yonkou’lar çok ayrı seviyedirler. Bunun anlaşılması gerekiyor. Sağ kol seviyesi olman bir yonkou ile kapışabileceğin anlamına gelmiyor.

Amirallerin de sağ kol ile yonkou arası olduğuna kesin gözle bakıyorum. Artık bireysel duruma göre hangisine daha yakın olduğun sana kalıyor. Örneğin Akainu adeta bir yonkou seviyesine adım atıyorken, bence Fujitora sağ kolun biraz daha üstü seviyede kalıyor.

Kimse kusura bakmasın Luffy gayet de Yonkou kumandanı seviyesine ulaşmıştır. Tek yemesi bunu değiştirmez. Amiraller ve Yonkoular çok ayrı bir seviyedeler zaten ve kimse de Luffy Amiral seviyesi olmuştur diye iddia etmiyordu.

Bakalım sözde Jack'i aldırdığınız Zoro da arc başı birinden ayar yerse ne yapacaksınız.

Labsente

Tayfa şuanda ne bir amiralle karşılaşabilir ne de bir yonkou takımıyla. Luffy daha Cracker da zorlanıyor hatta nami olmasaydı dayak yiyecekti. Katakurinin önünden kaçtı sonra tekrar geldi ki bana göre katakuri luffy'e şuanda 2 gömlek üstün. Sanji desen en son sağlam Vergo ile kapışmıştı onda da bacağını kırıyordu. Şuanda tayfada güçlerinin ne nokta da olduğunu bilmediğimiz iki kişi var birincisi Zoro ikincisi Jimbei. Mangakanın gidip Luffy'i arka plana atıp Zoro'nun üstünden gideceğini düşünmüyorum.

Luffy'yi göğe çıkardınız Kaido'nun gökten düştüğü gibi düştü çocuk. Luffy kimi yenerse onun seviyesini geçiyor mübarek.

- Mingo'yu yardımla yeniyor; Luffy Mingo üstöö!
- Cracker'i yardımla yeniyor; Luffy Cracker üstöö!
- Katakuri'yi yardımla yeniyor; Luffy Katakuri üstö!

Alakası yok dedik akıllanmazdınız bu konuda bir türlü. En son Kaido tek atınca "mangaka abartı". He canım abarttı. Biz demiyorduk size Luffy yendiği rakiplerin seviyesi değil diye :oops:
+1

Bunların hepsiyle yardım alarak karşılaşan Luffy değil, bunlardan sadece birini kendi gözleriyle gören Zoro hepsinden üstün oluyor ama dimi xD

Amirallerin ayrı seviye olması ne alaka ? Yonkoların nasıl hayvanlar olduğunu anlatan bir bölüm üzerinden bile amiraller abartılıyor :D Handikaplı WB'den iki yiyen Akainu örneği bile varken hem.Luffy en azından sağlıklı Kaido'dan tek yedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık