Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923: İmparator Kaido, Luffy'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    336
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BM ile kaido bir değil, zaten kaido en güçlü yaratık olarak tanıtıldı. BMnin saldırması gerekiyordu birilerininde karşılaması. Tayfadan kimsenin ölmeyeceğini ve ciddi şekilde yaralanamayacağını biliyoruz. Yoksa orada başka tayfa olsa BM de yeterdi onları teklemeye.

Şuanda ciddi olarak Lütfünün kalkamayacağını düşünen yoktur. Law falan kaçırır oradan, Kaido reyiz zaten sarhoş o yüzden mangaka yakalatmaz. Yoksa şuanda sümük gibi yere yapıştı zaten. 2 tane smile fabrikasını patlatmış adamı mantık olarak öldürmeli ama izlediğimiz hikaye lütfünün hikayesi bu şekilde geberemeyeceğine göre law falan kendini feda edip bir şekilde lütfü kurtulur.
Luffy kalkamaz ama Law kurtarabilir. Kaido o kadar darbeden sonra rakı üstüne kahve içmiş gibi ayıldı şu an. Kaçmalari çok zor olacak bence. Her zamanki gibi yakalanma durumunu mangaka yeniden işleyebilir. Herkesin Luffyi öldürmek için nedeni vardı ama kimse öldürmedi, hapsetti ve Luffy kaçtı. Kaidoya da kulp bulacak işte. :)

Söylüyorum olacak olanı. Absalom Luffy'yi Kurtarır, Moria da Luffy'ye yüzlerce gölge basar. Luffy gölge formundayken G4 yapıp Kaido'yu indirir.
Nightmare Luffynin G4 hali mi ? Dünyayı patlatmak mı istiyorsun ? :(

#fallingstars challenge'ına luffy de katılmış. Canım benim yha <3 .

Luffy'nin Kaido'yu yenmesi için salavat zinciri başlatıyorum. Lütfen katılın.

***Âllâhümme salli alâ Muhammed***

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık