Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923: İmparator Kaido, Luffy'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    336
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Labsente

Luffy arkadaşlarına saldırıldığında sakinliğini kaybetmişti zaten. Gözlem hakisinde usta katakuri bile sakinliği kaybettiğinde geleceği göremiyorsa Luffy'nin şansı olamaz. Bence olay bir şekilde Kralların hakisine bağlanacak. Zaten bu tür durumlara alışık olmamız lazım. Ceaser Clow bile ilk karşılaştığında Luffy'i bayıltıp hapse atmıştı.

Luffynin Beyazsakal'ı yenmesi gibi birşey Kaido'u yenmesi. Zira Beyazsakal yüzünün yarısı yokken bile savaşacak kadar üstün bir varlıktı. Kaido çok mu farklı olacak.

E.oda sen naptın kardeşim yav, niye böyle bir seriye Kaido gibi adamları dahil edip kendine de bize de eziyet ediyorsun.

Luffynin Beyazsakal'ı yenmesi gibi birşey Kaido'u yenmesi. Zira Beyazsakal yüzünün yarısı yokken bile savaşacak kadar üstün bir varlıktı. Kaido çok mu farklı olacak.

E.oda sen naptın kardeşim yav, niye böyle bir seriye Kaido gibi adamları dahil edip kendine de bize de eziyet ediyorsun.
MarineFordda dövüşen beyazbıyığın %20 gücü falandı büyük ihtimalle. Hem yaşlı kalbi tekliyordu, hem de sQuardo sağ olsun sağlam handikap vermişti E. Oda. Yine bile Beyazbıyık o haliyle akıllı davransa ya Ace i alır giderdi ya da MFyi denizin dibine gömerdi.

Beyazbıyığın ayaktakımı kalabalığa ihtiyacı yoktu. Sadece kendi has kadrosunu ve diğer ekiplerden sadece işe yarayacak kaptanları alıp gelseydi, direk depremle MFyi yıkabilirdi, MFyi yıkmamak karşılığında Ace'i isterdi vermezlerse MFyi yıkıp giderdi, sonuç olarak beyazbıyığın tayfasına dokunulduğunda ne olacağını tüm dünya görmüş olurdu. Ama o zaman karasakal doğmazdı ve Ace aradan çıkarılmış olmazdı. Senaryo gereği MF mantık hatalarıyla dolu oldu.

Ulan Kaido ne güzel çaktı ya hala etkisindeyim. Sesi buraya kadar geldi. Zamanı mekanı kırdı. Kinemonun geçmişteki hali felan bile hissetmiştir.

MarineFordda dövüşen beyazbıyığın %20 gücü falandı büyük ihtimalle. Hem yaşlı kalbi tekliyordu, hem de sQuardo sağ olsun sağlam handikap vermişti E. Oda. Yine bile Beyazbıyık o haliyle akıllı davransa ya Ace i alır giderdi ya da MFyi denizin dibine gömerdi.

Beyazbıyığın ayaktakımı kalabalığa ihtiyacı yoktu. Sadece kendi has kadrosunu ve diğer ekiplerden sadece işe yarayacak kaptanları alıp gelseydi, direk depremle MFyi yıkabilirdi, MFyi yıkmamak karşılığında Ace'i isterdi vermezlerse MFyi yıkıp giderdi, sonuç olarak beyazbıyığın tayfasına dokunulduğunda ne olacağını tüm dünya görmüş olurdu. Ama o zaman karasakal doğmazdı ve Ace aradan çıkarılmış olmazdı. Senaryo gereği MF mantık hatalarıyla dolu oldu.
Demek istediğim güç skalasının bir anda arşa çıkması. 20 bölüm önce sağ kol yenmek için ölümüne dayak yiyen adamın Beyazsakal kulvarı bir adamı yenebilmesinin mantıklı bir açıklaması yok bana göre. Bakalım nasıl olacak o iş.

Demek istediğim güç skalasının bir anda arşa çıkması. 20 bölüm önce sağ kol yenmek için ölümüne dayak yiyen adamın Beyazsakal kulvarı bir adamı yenebilmesinin mantıklı bir açıklaması yok bana göre. Bakalım nasıl olacak o iş.
Yani önce bir amiral sonra BM daha sonra Kaidou olmalıydı bence.

Güç dengelerinin oturması için bi timeskip daha lazım sanki. Hem seriyi yavaşlatmamış olacak hem mantıklı olacak ama olur mu bilmem

Bu arada kaidou'nun saldırısında h.haki kullanıldığına dair bir şey göremedim ben? görünmez b.hakiyle kaplayıp yapıştırmış sanki. yıldırımlar da sopa yere sürtününce falan çıkmıştır:fool:

yeni kaydoldum bu arada s e l a m herkese, bayağıdır okuyorum bu bölüm yorumlarını artık katılayım dedim

Bence luffy tek yedi ve aynı şekilde zoroda diğer 2 yıkımcıdan biriyle karsılaşıp oda tek yer. Bedenin çok zorlanması lazımki power up alsınlar. Hadi luffy geleceği gördü diyelim geri çekilip ne yapacak?
Belkide luffy ard arda üzücü haber alınca Ace de olduğu gibi bilincini kaybetmiş olabilir. Tayfayı öldü zannetmesi ve tamanın o hali adam kaldıramamış olabilir

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık