Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923: İmparator Kaido, Luffy'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    336
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet oturdugu yerden atiyor fakat tek hamlede oldukca ileri firlamis zaten zorunun hemen arkasindaki efekte bakarsan anlik firladigi belli.
Zoronun oturduğu yerde bez var. Aynı bezin üzerinden 1 mm ileri fırlamadan sol kolu ile havayı delip slash atıyor. Yerinden hareket etme söz konusu değil hocam. Zoronun arkasında efekt yok. Sol kolunı savurmanın efekti var. Bir de kesiş ileri giderken yerdeki efekt var. Yeri de kesmiş hayvan.

Zoronun oturduğu yerde bez var. Aynı bezin üzerinden 1 mm ileri fırlamadan sol kolu ile havayı delip slash atıyor. Yerinden hareket etme söz konusu değil hocam. Zoronun arkasında efekt yok. Sol kolunı savurmanın efekti var. Bir de kesiş ileri giderken yerdeki efekt var. Yeri de kesmiş hayvan.
Biraz daha inceledim sanirim dedigin gibi olmus ben oturdugu yerden ileri firliyor diye hatirliyordum ama tekrar bakinca yarim donup slash atmis gibi geldi neyse anime bolumu cikinca anlariz tam ne oldugunu.

Labsente

Bu bölüm ile gördük ki Luffy hala boş konuşuyor. Kaido'yu bu saatten sonra tillahı gelse deviremez. Muhtemelen Kayalar denen ekip Big Mom falan derken ortalığı kan götürecek bizimkilerde tıpış tıpış kaçacaklar.

Bu Lütfü Kaidoyu döverken neden bu kadar yoruldu?
Çok garibime gitti bu durum.Bu azman Craker ile 12 saat falan savaşmıştı sanirim.İki yumruk atınca nolduki böyle.Aklıma Black Clover geldi.Büyü mangası bilen bilir.Orda büyünün kuvvetli olduğu doğal mana alanları vardı.Nefes bile alamıyosun manada hakimiyetin yoksa oralarda.Bu Kaydo da nasıl bir haki varsa bence ortamı manipüle etti.Lütfü yorulcak biri değil yoksa.Alanı kontrol edince ordaki herşeyi ele geçiriyo bence zaman da buna dahil.Yoksa garip değil mi yerde oturan adam şu ana kadar mangada ki en hızlı adamı hız konusunda mal etti.En azından tepki verebilmeliydi Lütfü.Ama eğer ki Kaydo zamanı dondurmuşsa olay oturur benim kafamda.Bu mana bölgesi olayıda kral hakisine bağlanır.Lütfude görmedik daha bence tam sırası.Kaydoyu yencek olay Kralın hakisi olcaktır.

Tamanın durumundan sakinliğini kaybettiği için geleceği görme durumu saçma olur. Çizim yönündende üstte kaidonun gözünün çizimiyle aynı çizilmiş, bakış atıyorlar birbirlerine. Geleceği görmüşse bile sıyrılmaya çalışırken kaidonun bu hızından kaçamamalı, ölümcül darbeden kaçıp yaralanmasıda(kanlı falan) olabilir. Ya geleceği göremedi böyle oldu ya da gördü ölümcül darbeden sıyrıldı bayılmadı ama ağır yaralandı bunların dışı beklentimi tatmin etmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık