Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923: İmparator Kaido, Luffy'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    336
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi bak ben sana anlatayım madem. K.haki direnç sağlamıyor. Sadece sıyrılma ihtimali sağlıyor. Yani Kaido gene vurduğu an tekleyecek değil mi? K.haki hasarı yiyene kadar seni korur sonrasında değil.
Tamam işte, ben de bunu anladım ve bu düşüncenin mantıksız olduğunu söylüyorum. Senin mantığına göre gidersek Kata'da k.haki olmasaydı Luffy'ye bu kadar dayanamazdı ya da Luffy için kolay rakip olurdu gibi gibi denklemler üretebiliriz. Kata öncelik olarak b.haki sayesinde mi sağ kol olmuş yoksa k.haki sayesinde mi? İlla her gücün sana direnç sağlamasına gerek yok ki. Sonuçta k.haki bu adamın ana güçlerinden birisi.

Geleceği görmüş olsa bile. Hadi en iyi ihtimali düşün. Kaidonun vurduğu an Luffyi tekleyeceği gerçeğini değiştirmiyor.
Anladım o konuda sıkıntı Yok ama tek yemesin sen kk olacak adamsın, ilk yonko ile olan savaşta tek yemek nedir :) bakalım oda nasıl bir ilerleyiş sergileyecek merak ediyorum, bizim luffy’i nasıl kurtaracak

Tama'nın hayatı Luffy'nin kıçı kırık hayalinden önemli. Az bile çıldırmış. Gerçi ölü bedenini görse bir cinnet gelebilirdi.

Tamam işte, ben de bunu anladım ve bu düşüncenin mantıksız olduğunu söylüyorum. Senin mantığına göre gidersek Kata'da k.haki olmasaydı Luffy'ye bu kadar dayanamazdı ya da Luffy için kolay rakip olurdu gibi gibi denklemler üretebiliriz. Kata öncelik olarak b.haki sayesinde mi sağ kol olmuş yoksa k.haki sayesinde mi? İlla her gücün sana direnç sağlamasına gerek yok ki. Sonuçta k.haki bu adamın ana güçlerinden birisi.
Arkadaşım ben vursa gene tek yerdi diyorum. Başka bişi demiyorum. Neden alakasız şeyler söyleyip duruyorsun bana?

En başta Luffy o yiyecek gemisine saldırmadan, Speed ile bir olay olmayacak, kızı ya kendisi götürecek ya da yanında tutacaktı. Speed ihanet etmiş biriydi, bu biliniyordu. Kızı onunla göndermesi büyük bir hataydı, ki bunu Luffy de kabul ediyor.
O açıdan baktığında evet. Ben spoilerda Luffy ile kız aynı ortamda ve Luffy'nin savaşı yüzünden kız öldü zannetmiştim. O yüzden doğrudan bu şekilde Luffy'nin bir etkisi yok demek istedim.

İşin olumlu tarafından bakarsak ileriye yatırım bunlar hep Luffy için. Tek yemesi bile 1 kademe güçlendirmiştir, Ray-san ne diyor. Kendinden güçlü herifle savaşırsan daha güçlü olursun.

Anlamamışsın sen. Kaidou her halükarda luffy'e en az 1 kere vuracaktır dövüş sırasında. Çünkü en az g4 kadar hızlı adam. Kaido vurduğunda tek atıyor direkt. Bu kadar basit. Luffy ne yaparsa yapsın şuan anca tek yer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık