Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 922 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tayfasına zarar gelmesinden endişelenmesi abes bir durum değil veya ilk defa olan bir şey değil size göre öyle olması normal.Kofty sama değil bu Kaido'nun ismini duyunca terlesin
Ne alaka şimdi Doflamingo ... Artık şunu bir aşın yahu en ufak bir şey de nedir bu Dof sevdaası? Luffy bir kaç bölüme terler merak etme sen surat ifadesi baya belirtti bunu :D

Bak linç edecekler, kaç hemen. :)

Sanji kendi alev, Brookum Adanalım ortamı soğutur hemen kılıcıyla güneşe çizik atmış herif, Kinemon alev kesiyor, Luffy g2de alev alev yakıyor, Naminin Zeus’u var korur onu. Ne olacak alevden!? :artiz:
Boş yapıyorlar ya ...

Ne alaka şimdi Doflamingo ... Artık şunu bir aşın yahu en ufak bir şey de nedir bu Dof sevdaası? Luffy bir kaç bölüme terler merak etme sen surat ifadesi baya belirtti bunu :D

Boş yapıyorlar ya ...
Yok konumuz Kaido ve korku ya hani korkma olayını yaşattığı kişiler belli diyorum ondan yoksa bana ne Koftyden. Luffy Kaido'nun karşısına çıkabilecek cesareti bu yaşta bulmuş mu bulmuş gerisi boş.

Yok konumuz Kaido ve korku ya hani korkma olayını yaşattığı kişiler belli diyorum ondan yoksa bana ne Koftyden Luffy Kaido'nun karşısına çıkabilecek cesareti bu yaşta bulmuş mu bulmuş gerisi boş.
Luffy karakter olarak öyle ki Doffy neden korktuğunu o arc az buçuk anlatmıştı ki korkması da normal yonkou karşıda ki herkes Luffy gibi olmak zorunda mı? Ayrıca Luffy ana karakter yahu Oda şuanda Luffy e normalde yapması gerekeni yaptırıyor. Az buçuk bir fanlığı bırakın ya ben böyle bir düz bakış görmedim.

Hakkaten boş yapıyorsunuz ama.Law Doflamingo'yu sahip olduğu herşeyi kaybetmekle tehdit ediyor.Kurduğu bütün düzen dressrosa falan.Adam öyle bir tepki vermese anormal olurdu.Kaido ve tayfası gelecek dressrosayı dağıtacaklar.Dof o tayfasıyla ne yapabilir ? Hemen çarpıtmaya kişisele vurmaya meraklısınız.Sizden iflah olmaz anladım artık...

Luffy karakter olarak öyle ki Doffy neden korktuğunu o arc az buçuk anlatmıştı ki korkması da normal yonkou karşıda ki herkes Luffy gibi olmak zorunda mı? Ayrıca Luffy ana karakter yahu Oda şuanda Luffy e normalde yapması gerekeni yaptırıyor. Az buçuk bir fanlığı bırakın ya ben böyle bir düz bakış görmedim.
Ne alaka yav siz haterlığı bırakın da az bölümü yorumlayın o zaman, Luffy'nin her surat ifadesinden bir anlam çıkarmaya çalışan biz değiliz sizsiniz salın şu karakteri.Biz düz bakıyorsak siz de at gözlüğü ile bakıyorsunuz bölüme.

Zoro da korkmaz,bu karakterle alakalı

Ne alaka yav siz haterlığı bırakın da az bölümü yorumlayın o zaman, Luffy'nin her surat ifadesinden bir anlam çıkarmaya çalışan biz değiliz sizsiniz salın şu karakteri.Biz düz bakıyorsak siz de at gözlüğü ile bakıyorsunuz bölüme.
Valla sallayan kendi,kendine gelince yakınan da kendi,halbuki sen onun yaptığını kendine yapmışsın,hoş bir şey olmadığını anlamak gerekir

Siz ne yaşıyorsunuz anlamadım. Yahu benim hangi yazdığım yorumda bir haterlik var. Ne demişim ben iyi şöyle diyelim Luffy Kaidou ya tek attı bravo bu yaşta nasıl da karşına çıktı yılmadı. Bu nedir yahu?
Zoro da korkmaz,bu karakterle alakalı
Bravo ! Luffy den Dof a sektik oradan da Zoro ya mı? Cidden pes.

Siz ne yaşıyorsunuz anlamadım. Yahu benim hangi yazdığım yorumda bir haterlik var. Ne demişim ben iyi şöyle diyelim Luffy Kaidou ya tek attı bravo bu yaşta nasıl da karşına çıktı yılmadı. Bu nedir yahu?

Bravo ! Luffy den Dof a sektik oradan da Zoro ya mı? Cidden pes.
Önemli bir şey değil ki yazdığım valla,diyorum hadi ana karakter luffy,başka korkusuz karakter de var demek istedim

Bu arada öfkeyle saldırdığı için acaba hakisi de iradesiyle doğru orantılı değişmiş midir. Bu aynı Ray flashbackindeki gibi bişey mi olacak. Zopayı yedikten sonra öfke hissediyorum diye yerde kıvranan Luffy gibi Kaidou da hissedecek mi acaba bu yumruğun ardında yatan öfkeyi. Ayrıca bu öfkeyle b.haki güçlenebiliyorsa iki ucu sivri bişey olmaz mı :S Katakuri'de sırrı açığa çıkınca gözü dönmüş ve dinginliğini sağlayamadığı için k.hakisini etkili kullanamamıştı. Yani bi sonraki bölüm ne olduğunu anlamadan Kaiudo'dan aldığı darbe ile ülkenin başka bi yerine uçabilir k.hakisi zayıflamış Luffy :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık