Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 922: Canavar Korsanları Genel Valisi Kaido

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 72.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 22.1%
  • Kötü

Kullanılan: 12 5.2%

• Kullanılan toplam oy
    231
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anladım öylesine yazmıştım kendime çok güvendiğimden değil. :D Diğer karakterleri bir Luffy bir Zoro gibi isimlerin seri sonunda bile gelemeyeceği düzeylere sokardım ben örneğin bir Tian karakteri gibi vasıflar yüklerdim bazı isimlere ama işler öyle yürümüyor işte muhtemelen fiyasko olurdu sadece benim gibi azınlık bir kesimi doyurur öyle yaklaşımlar böyle bir seride. :D
Fanteziye gel. :oleyo2:

Bu baya fairy tail tarzı şişirilmiş hikaye değil mi :S

:D Bu da gereksiz övgü gibi geldi, hani fikir desteklensin diye ortaya atılmış laflar gibi. Kimse mashima reyiz gibi olamaz.

Katakuri'nin meyvesinin k.hakiyi nasıl kullandığını gördükten sonra logia değil de paramecia olması daha iyi değil miydi. Olasılıkları katladı bu resmen. Bedeni değişmiş ve bedenine sınırlı da olsa şekil verebilen herkes yüksek k.haki ile bu seviyede savunmalara ulaşabilirler böylece. Hatta gerekirse belki Luffy bile yapabilir, dillere destan uyanmış lastik belki de bu işlevi yerine getirecek. Neysem.
Valla o kadarını bilmiyorum f.tail takip etmedim.Övgüyü Oda'ya yaptık işte adam fikir bulmakta da başarılı onca meyveyi bulduğu gibi.Temelini aşağı yukarı aynı tutup çok daha iyi bir senaryo yazar rahatça.

Valla Katakuri'nin k.hakisinin çok iyi olmasıyla meyvesinin paramecia olmasının uyumu beni ilgilendirmez.Seride,evrende adamın kuralları var onlarla çelişmesi göze batıyor.

Bu resmen şu olmuş.Hani geleceği görüp eğilip bükülen herşeyi boşa çıkaran bir karakter yapayım baya güçlü intibası versin arcın temasına uygun olarak da mochi olsun.Bunu yapmış ama sonra bir sorunu farketmiş.Bu adamın bütün özellikleri yaptıklarıyla tamamen bir logia.Ancak herşey o kadar uygun ki sırf logia konseptine uymuyor diye bunu değiştirmesi hikaye için büyük bir kayıp olacak.O zaman ne yapıyor böyle bir yaratımdan mahrum kalmamak için konseptte istisnalar yaratıyor mecburen.Bu tıpkı yerine tam oturan ama yanlış cıvata konulan bir yapı gibi olmuş.Mecburen tekrar sökemiyor gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık