Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 922: Canavar Korsanları Genel Valisi Kaido

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 72.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 22.1%
  • Kötü

Kullanılan: 12 5.2%

• Kullanılan toplam oy
    231
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido ölümsüz olduğu için çok yaşlı çıkabilir. Belki de yenilgilerden birisi ryumaya karşıdır.
Bu dediğin ancak şu şekilde olur ve hiç de fena olmaz.

Kaido has ejderhadır 1000 yaşındadır ve ölümsüzdür.Sonra insan meyvesi yemiştir bir şekilde ve fb sahnelerinde göreceğimiz kimi nedenlerden dolayı da ölmek istiyordur.

Henüz gençken toyluk zamanlarındayken de Ryuuma ile karşılaşmıştır.Şimdiki kadar olgun değildir ama yine de çok güçlüdür ve Ryuuma onu keserek uzaklaştırmayı başarmıştır.

Animenin bir filler arcında da bu 1000 yıllık ejder muhabbeti yapılmıştı.

Ben olsam böyle yazarım buradan Ryuuma'ya falan bağlarım ama ah işte kalem bizde değil ki.:oops:

Şu sendeki öz güven kimsede yok.
Ne demek istedin anlamadım ? Ben fikir olarak söylüyorum sadece böyle bir senaryo daha ilginç olmaz mıydı eksikleri olabilir elbette onları da tecrübe ve dehasıyla yazar dolduracak.Ondan bahsediyorum.Yoksa tabii ki bunu Oda'nın kendine has stiliyle yapması önemli yoksa internet Kaido vs Mom dövüşü gibi ilginç olaylara gebe biçimde çizilen bir sürü fan mangası denemeleriyle dolu ama serinin yakınından geçmezler.Bunu stil sahibi gerçek sanatçının yapması asıl farkı yaratan unsur.O bakımdan Oda'nın böyle kurgu izlemesi bence daha ilginç olur ama o yapmazsa tabii hiçbir anlamı olmaz.

Kaido has ejderhadır 1000 yaşındadır ve ölümsüzdür.Sonra insan meyvesi yemiştir bir şekilde ve fb sahnelerinde göreceğimiz kimi nedenlerden dolayı da ölmek istiyordur.

Henüz gençken toyluk zamanlarındayken de Ryuuma ile karşılaşmıştır.Şimdiki kadar olgun değildir ama yine de çok güçlüdür ve Ryuuma onu keserek uzaklaştırmayı başarmıştır.

Ben olsam böyle yazarım buradan Ryuuma'ya falan bağlarım ama ah işte kalem bizde değil ki.:oops:
Kalem sende olsa Çoppinin insan meyvesini nasıl hasır altı ederdin peki? :/

Orochi güçlü çıksa bile beklentilerimin her türlü altında kalacak. Çok karaktersiz bir adammış ya. Kötü olmasından bahsetmiyorum. O zaten belliydi de, ne zaman adı geçse korkularından bahsediliyor karaktersiz köpeğin.:of:

Ne demek istedin anlamadım ? Ben fikir olarak söylüyorum sadece böyle bir senaryo daha ilginç olmaz mıydı eksikleri olabilir elbette onları da tecrübe ve dehasıyla yazar dolduracak.Ondan bahsediyorum.Yoksa tabii ki bunu Oda'nın kendine has stiliyle yapması önemli yoksa internet Kaido vs Mom dövüşü gibi ilginç olaylara gebe biçimde çizilen bir sürü fan mangası denemeleriyle dolu ama serinin yakınından geçmezler.Bunu stil sahibi gerçek sanatçının yapması asıl farkı yaratan unsur.O bakımdan Oda'nın böyle kurgu izlemesi bence daha ilginç olur ama o yapmazsa tabii hiçbir anlamı olmaz.
Nasıl ne demek istedim? :D
ah işte kalem bizde değil ki.:oops:
Buna binaen öyle söyledim işte. Hemen hemen yazdığım her senaryonun sonunda öz güven dolu bir cümle oluyor bir de. :D Yoksa içeriğe ithafen bir şey söylemedim.

Kalem sende olsa Çoppinin insan meyvesini nasıl hasır altı ederdin peki? :/
İsterse bulur ona birşeyler yahu.Basbayağı parameciayı logia yaptı katanın meyvesini sonra da özel diye geçiştirdi ona mı bulamayacak ? Okuyucular olarak yemedik ama yuttuk gayet güzel.Şu an aklıma gelmiyor mesela ama insan meyvesini iki tane yapabilirdi erkek ve dişi şeklinde.Chopper erkek olmasa hiçbir sorun olmazdı mesela.Dediğim gibi bulur bir neden.Model vs diye alt terim çıkarır yada bu istisnai bir meyve der Kata gibi.Yapsın da tek sorun bu olsun.

İsterse bulur ona birşeyler yahu.Basbayağı parameciayı logia yaptı katanın meyvesini sonra da özel diye geçiştirdi ona mı bulamayacak ? Okuyucular olarak yemedik ama yuttuk gayet güzel.Şu an aklıma gelmiyor mesela ama insan meyvesini iki tane yapabilirdi erkek ve dişi şeklinde.Chopper erkek olmasa hiçbir sorun olmazdı mesela.Dediğim gibi bulur bir neden.Model vs diye alt terim çıkarır yada bu istisnai bir meyve der Kata gibi.Yapsın da tek sorun bu olsun.
Homo erectus meyvesi, homo sapiens meyvesi gibi mi? :oleyo:

Bu baya fairy tail tarzı şişirilmiş hikaye değil mi :S
onları da tecrübe ve dehasıyla yazar dolduracak
:D Bu da gereksiz övgü gibi geldi, hani fikir desteklensin diye ortaya atılmış laflar gibi. Kimse mashima reyiz gibi olamaz.

Katakuri'nin meyvesinin k.hakiyi nasıl kullandığını gördükten sonra logia değil de paramecia olması daha iyi değil miydi. Olasılıkları katladı bu resmen. Bedeni değişmiş ve bedenine sınırlı da olsa şekil verebilen herkes yüksek k.haki ile bu seviyede savunmalara ulaşabilirler böylece. Hatta gerekirse belki Luffy bile yapabilir, dillere destan uyanmış lastik belki de bu işlevi yerine getirecek. Neysem.

Nasıl ne demek istedim? :D

Buna binaen öyle söyledim işte. Hemen hemen yazdığım her senaryonun sonunda öz güven dolu bir cümle oluyor bir de. :D Yoksa içeriğe ithafen bir şey söylemedim.
Anladım öylesine yazmıştım kendime çok güvendiğimden değil. :D Diğer karakterleri bir Luffy bir Zoro gibi isimlerin seri sonunda bile gelemeyeceği düzeylere sokardım ben örneğin bir Tian karakteri gibi vasıflar yüklerdim bazı isimlere ama işler öyle yürümüyor işte muhtemelen fiyasko olurdu sadece benim gibi azınlık bir kesimi doyurur öyle yaklaşımlar böyle bir seride. :D

Homo erectus meyvesi, homo sapiens meyvesi gibi mi? :oleyo:
Ahahaha bak iki dakikada sende buldun işte birşeyler bende Adem ve Havva diyorum mesela. Oda mı bulamayacak yani.Ancak bizimkisi temenni ve fantezi tabii.Kaidou ejder çıkmaz insandır büyük ihtimalle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık