Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 921 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Samurayın tipine bakıp küçümsemiş olabilir jack. Cidden o adamdan o seviye çıkması beklenmezdi.

Bu arada kaidou’nun meyve yediğinden emin miyiz? Suya atsak bayılacak mı bu adam?

Son düzenleme:
Spoilera bak be! Kaido'nun meyvesi herkesin beklediği gibi oldu herhalde :D
Jack sağ kol değildir ilk tanıtılan çıkmıyor abi mangada geçmediği sürece inanmam sağ kol olduğuna hatta BM'nin Cracker'i = Kaido'nun Jack'i :cool:

Ben de onu diyorum. Zoro adadaki en iyi kılıç ustası olmadan ordan çıkmaz. 2*2=4 kadar net birşey bu.

Zaten mantıken Shuten, Ashura ya da X bir samuray Orochi'den güçlü olsaydı toplaşır yönetimi devirir ve halktan yiyecek çalmak zorunda kalmazlardı. Bu adamlar manyak mı da Jack'i çizebilecek kadar güçlü olup Orochi'nin egemenliği altında avarelik yapsınlar ? Saçma.

Biliyorsun, Zoro Zou'da Luffy'ye; "samurayları senin için toplıcam" demişti. Bunun mümkün olması için en kısa yol, Wano tarafından tanınan ve bilinen ünlü samurayların saygısını kazanmaktır. Halkın gözüne girsen bile bu büyükbaşlar için bir anlam ifade etmez. Rajon keseceksen önce rajon kesenin keseceksin ki sözün geçsin ;)

Hee sonunda ne olacak ? Luffy Zoro'dan faydalanıp samurayları da muttefikim yaptım diyecek. Olacak olan bu. Temennimiz yani :)
Bence de bak böyle söyleyince daha da mantıklı oldu,orochi bence sağ kol gücündedir,luffy zorodan fayladansın tabiki sağ kolu bunda birşey yok ama luffy bundan ötürü müttefikim yaptım diye övünmez,lütfen yakışmıyor ama ahaha,inşallah dediğin gibi olur,artık farklı hikaye ilerleyişi görelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık