Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 921 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shu'dan o kadarını beklemiyorum ama tarz bir arkadaş kendisi; belli :oleyo: Shu, Ashura ve 1 kişi daha... Bunlar Oden ölünce meydanı boş bulmuş avareler. Spoiler metnine göre halktan yiyecek çalıyorlar ve burada sizi koruyacak bir samuray yok diyorlar. Beklenen adamın gelmesi için çok açık bir cümle değil mi ? :rolleyes: Ufukta bir ihtimal görüyorum.
  • Jack Shu'yu gömer Zoro Jack'i gömer. Zoro Shu'nun saygısını kazanır ve Zoro'ya biat eder.
Bakalım, devamında Jack'e ne kadar direnebileceğine bağlı.
Biat olayına bir şey diyemem. Sanki yine herkes direkt Luffy'ye biat edecek gibi ama bakalım.
Zoro vs Jack olsun da, biat falan önemli değil. :flaugh:

Şimdiyi bilemem anan bu adadan çıkarken bütün kılıç ustalarını geçecek bence,yani benim açımdan net
Ben de onu diyorum. Zoro adadaki en iyi kılıç ustası olmadan ordan çıkmaz. 2*2=4 kadar net birşey bu.

Zaten mantıken Shuten, Ashura ya da X bir samuray Orochi'den güçlü olsaydı toplaşır yönetimi devirir ve halktan yiyecek çalmak zorunda kalmazlardı. Bu adamlar manyak mı da Jack'i çizebilecek kadar güçlü olup Orochi'nin egemenliği altında avarelik yapsınlar ? Saçma.

Bakalım, devamında Jack'e ne kadar direnebileceğine bağlı.
Biat olayına bir şey diyemem. Sanki yine herkes direkt Luffy'ye biat edecek gibi ama bakalım.
Zoro vs Jack olsun da, biat falan önemli değil. :flaugh:
Biliyorsun, Zoro Zou'da Luffy'ye; "samurayları senin için toplıcam" demişti. Bunun mümkün olması için en kısa yol, Wano tarafından tanınan ve bilinen ünlü samurayların saygısını kazanmaktır. Halkın gözüne girsen bile bu büyükbaşlar için bir anlam ifade etmez. Rajon keseceksen önce rajon kesenin keseceksin ki sözün geçsin ;)

Hee sonunda ne olacak ? Luffy Zoro'dan faydalanıp samurayları da muttefikim yaptım diyecek. Olacak olan bu. Temennimiz yani :)

Kaido'nun meyvesi Zoan Zoan no Mi, 100 farklı hayvana dönüşebiliyor, ejderha 100 formdan yalnızca biri. Her ölümcül darbe alışında da bir formunu kalıcı olarak kaybediyor, ölümsüz sanılmasının sebebi bu, 100 canlı adam. Kaç formu kalmıştır bilmiyorum artık.

At fava bekle.

Ben de onu diyorum. Zoro adadaki en iyi kılıç ustası olmadan ordan çıkmaz. 2*2=4 kadar net birşey bu.

Zaten mantıken Shuten, Ashura ya da X bir samuray Orochi'den güçlü olsaydı toplaşır yönetimi devirir ve halktan yiyecek çalmak zorunda kalmazlardı. Bu adamlar manyak mı da Jack'i çizebilecek kadar güçlü olup Orochi'nin egemenliği altında avarelik yapsınlar ? Saçma.

Biliyorsun, Zoro Zou'da Luffy'ye; "samurayları senin için toplıcam" demişti. Bunun mümkün olması için en kısa yol, Wano tarafından tanınan ve bilinen ünlü samurayların saygısını kazanmaktır. Halkın gözüne girsen bile bu büyükbaşlar için bir anlam ifade etmez. Rajon keseceksen önce rajon kesenin keseceksin ki sözün geçsin ;)

Hee sonunda ne olacak ? Luffy Zoro'dan faydalanıp samurayları da muttefikim yaptım diyecek. Olacak olan bu. Temennimiz yani :)
İşten ben onu Luffy Wano'ya gelene kadar yapar diye bekliyordum. Ki Zoro'nun sözünden de o anlam çıkıyor. Biraz yalan oldu gibi. Bilemiyorum. Umarım dediğin gibi olur da bir değişiklik görürüz seride.

İkisi de ayyaş.
İyi anlaşabilirler o halde.

Zoro’nun wano’da her kılıç ustasından güçlü olması saçma olur shutenmaru daha güçlüdür gibime geliyor.
Bölümü bile görmeden yargıya varmak saçma olur ama bana da sağlam bir adam gibi geldi.

Bunu

Teknik ve seviye farkı.
Seviye farkı yoktur da çok teknik bir abi gibi kendisi. Şampiyonlar ligi gibi olacak ortam.

İşten ben onu Luffy Wano'ya gelene kadar yapar diye bekliyordum. Ki Zoro'nun sözünden de o anlam çıkıyor. Biraz yalan oldu gibi. Bilemiyorum. Umarım dediğin gibi olur da bir değişiklik görürüz seride.
Mangakanın Zoro'yu Luffy'den ayırma sebebi işte tam olarak bu bence. Zoro, bir haltlar karıştırıp Kinemon'un bahsettiği 3 güçlü yardımcıyı yanına çekerse işler Zou'da verilen söze doğru gidebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık