Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 921: Shutenmaru

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    259
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro Sanji ne yapıyorsa ben daha iyisini yapıyorum ondan daha iyiyim diyor. Bu konuda da ondan daha iyidir belki.
Güzel laf ne kadar düşündün bu lafı sokmak için?:fool: Zoro dan daha iyisi de Luffy hem kadınlarla da ilgilenmiyor, Zoro daha iyi ise Luffy daha da iyidir. Bir de daha da iyisi Crocodile dır belki? Dof ile takılmışlıları bile var sanırım.

Güzel laf ne kadar düşündün bu lafı sokmak için?:fool: Zoro dan daha iyisi de Luffy hem kadınlarla da ilgilenmiyor, Zoro daha iyi ise Luffy daha da iyidir. Bir de daha da iyisi Crocodile dır belki? Dof ile takılmışlıları bile var sanırım.
Sen sanırımlar ile konuşabilen biri olduğun için evet sadece sanırsın. :)

Laf sokmak değil sana cevap vermek bu. Laf sokmak olarak algılıyorsan bu sana kalmış.

Sen sanırımlar ile konuşabilen biri olduğun için evet sadece sanırsın. :)

Laf sokmak değil sana cevap vermek bu. Laf sokmak olarak algılıyorsan bu sana kalmış.
Ben başkaları gibi görmediğim şeye kesin hüküm veremiyorum. Laf sokma olmasın da cevap vermek olsun o da olur yani fark etmez. Amacın belli sonuçta. Hem merak etme ben cahil adam değilim. Hemen alınmam öyle sadece senin tarzın da yazdım. En az yüz kere de yazmışımdır, burası bir forum okuduğumuz da manga bu yüzden genel de kimse ile sert konuşmam koskoca adamlarız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık