Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 921: Shutenmaru

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    259
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayret bölüm hızlıydı Kaidou nun bu kadar erken çıkmasını beklemiyordum. Jack ne güzel kaybediyordu. Şimdi gaza gelir. Ayrıca meyve olayı iyi hoşta daha güzel bir meyve bekliyordum yani ilginç bir şey ..

@amaneden bölümü bayağı güzel özetlemişsin, üzerine yorum yapmak bana düşmez artık :sapkali:
Yalnız Zoro Oni Giri olayını Kaido’da falan denemesin. Kazara keser falan, Jack’ın Shutenmaru’nun kesmesinden etkilenmesi gibi bir şey olur. Sonra burada abartılar havada uçuşur. Jack dayanıklı bir All-star. Shutenmaru’nun ona attığı kesiğin çok etkilediğini düşünmüyorum. Gerçek kesik etkisi Mihawk’ın Zoro’ya yaptığı gibi olur. Benim gördüğüm Jack sinek ısırmış gibi dövüşe devam ediyordu.
:sapkali:
Adamın ağzından kan geldi ve yere çöktü. Bence tek attı!!!
10 bin en ideali aslında ama bakalım :)
Yok yav. G4 Luffy 2 yıl öncesi kaç Luffy'i döver aynı anda, ilk onu hesaplayalım. :oleyo:

Sarhoşken triplere girmesi aklıma yattı. Yani ciddi olarak ölmek istemiyor, sarhoşken gaza geliyor demek ki.

İki meyve ile ölüm kesinken hala yaşaması yukarıda yazan arkadaşın dediği gibi içip içip bir nedenden ötürü ölmeye çalışıyor olmasındandır. Ama ayık kafa ile ölmek istemediği belli bence.
Meyvesi belki çok op,ikinci meyve bile yedi belki,suya bile atlamıştır ölmemiştir belki,yani belkiler uzar gider,adama hiçbirşey olmama ihtimali de var

Haklısın da biz karakter açısından değil mangakanın vermiş olduğu değerler üzerinden hesaplama yapmalıyız bence. Yoksa Luffy de bilmiyor bir denizci eri kaç douriki ama Sanji için 1000 adam gücünde diyor. Gerçi ne şekilde hesaplarsan hesapla 75k da 100k da çok uçuk değerler. İki yıl önceki Lucci'den 25 kat güçlü mü bu adamlar ? :hoo:
Douriki olayı sıkıntılı bir olay aslında şöyle hesaplarsak Lucci'yi yenmiş Luffy daha sonrasında Moria dövüşü falan atlatıp Sabaondy'ye geldiğinde Shakky'nin çıkarımı ile Ray sizden 100 kat güçlüdür falan diyordu Luffy Sabaondy'de bir 5000 douriki falan olsa en kötü çok büyük bir rakama ulaşmış bir Ray çıkar karşımıza Ray'in seviyeside Amiral'e yakın desek o yaşlı hali hani Yonkou sol kollarının bir 100.000 doriki falan olmaları şaşırtmaz.

Bence şunu sorgulayın, renkli sayfada hasır şapkayı o kadar karakter arasında neden Taşigi takıyordu? Wano'dayız. Bütün bunlar bir tesadüf olamaz.

Bence şunu sorgulayın, renkli sayfada hasır şapkayı o kadar karakter arasında neden Taşigi takıyordu? Wano'dayız. Bütün bunlar bir tesadüf olamaz.
Bence sorgulamamız gereken herkesin kafasında bir şapka,taç varken neden Robin'in yok, yoksa Luffy'nin elini uzatıp da aldığı hasırşapka Robin'den mi düşmüş? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık