Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 921: Shutenmaru

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    259
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jack, İnu ve Neko'yu harcadı.
Fujitora, Tsuru ve Sengoku'nun olduğu yerden çıktı, üstelik denizde
Aynı şekilde filin darbesinden kurtuldu, bir de fili indirecez diyor :D

Shutenmaru'yu ise bir sonraki bölümde tokatlar diye tahmin ediyorum. Aksi bir şey olursa, o zaman deriz bir şeyler...

Ama bu arc'ın Cracker'İ olma potansiyeli de yüksek, bunu göz ardı etmiyorum. Genelde ilk çıkanlar harcanacak tipler oluyor zaten.

Bir de bu Jack açık dövüşüyor, kabalama ve kaba kuvvetle. Haki falan da kullanmıyor bu herhalde veya çok gerekli gördüğünde kullanıyor olabilir b.haki.

Böyle bir arkadaşın olacak, rahatca dalacan ortamlara:D

Başta batı ejderi olmadığı için üzülmüştüm ancak düşününce doğu ejderleri çok daha kuvvetli ve saygı duyulan yaratıklar. İyi oldu böyle olması, temaya da uydu.

Jack, İnu ve Neko'yu harcadı.
Fujitora, Tsuru ve Sengoku'nun olduğu yerden çıktı, üstelik denizde
Aynı şekilde filin darbesinden kurtuldu

Shutenmaru'yu ise bir sonraki bölümde tokatlar diye tahmin ediyorum. Aksi bir şey olursa, o zaman deriz bir şeyler...

Ama bu arc'ın Cracker'İ olma potansiyeli de yüksek, bunu göz ardı etmiyorum. Genelde ilk çıkanlar harcanacak tipler oluyor zaten.

Bir de bu Jack açık dövüşüyor, kabalama ve kaba kuvvetle. Haki falan da kullanmıyor bu herhalde veya çok gerekli gördüğünde kullanıyor olabilir b.haki.

Böyle bir arkadaşın olacak, rahatca dalacan ortamlara:D
Şu kısım baya yanlış bir değerlendirme ya.

Bu arada... Kinemon'un bahsettiği 3 samurayın içinde Ashura/Shuten en güçlüsü. Onu Kawamatsu ve Denjiro'dan ayırıyor cümle içinde. Yalnız ortada bir saçmalık var. Kin bu 3'lü için her biri 100 adam gücündedir diyor. Formülü uygularsak; 100*10=1000 douriki. Şimdi biri bana 1000 dourikilik birinin Jack gibi bir azmana nasıl hasar verebildiğini açıklayabilecek mi ? Bir örnekle durumun vehametini tekrar izah edeyim.

Blueno 820 douriki idi. Blueno'dan hallice biri Kaido'nun yıkımcılarından birine zarar veriyor! o_O

Hadi bakalım buyrun :(
Adam doriki'yi ne bilsin yahu. Onun 100 adam gücünde dediği, 100 sıradan samuray gücündedir. Ortalama samuray 750 doriki olsa. Etti mi sana 75.000 doriki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık