Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 919 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynı kedi köpek Momonosuke'ye de itaat ediyor. Oden illa onlardan güçlü olacak diye bir şey yok. Her şeyi geçtim Oden'i indirmek için Orochi Kaido ile işbirliği kurmuş olabilir. Biraz beklemek lazım, adam hakkında hiçbir şey duymadık. Elin adamı spoilerda korkak diyor Orochi için. Ters köşe olabilir yani.
Kaido tek hepsini almıştır.

Yüzer diye bıraktı Lütfü onu.
Çok mantıklı :)

Luffy kılıcın kokusunu aldı :at:
Fanlarına bulaşmasın amannn :fool:

Tırt demeyeyim de adam daha gözükmedi la? Gücü belli olmayan adamı sırf Shogun diye Zoro'ya pay edip Zoro Shogun ile karşılaşacak mantığına getirmene gerek yok :( Zoro zaten gücü yerinde bir adam bu tarz şeylere gerek yok dedim :D
La ne dedik ? Shogun yonkou mu dedik ? :hoo: Herif kötü, adının anlamı karanlık. Adı yakışıyor, kendisine uygun dedik :bilmem: İnnasabiriiiiinnn!

Roger aslında Luffy. Gelecekte bir şeyler oluyor ve dünya yok olacak oluyor. Bunu gören Luffy zamanda geriye gidip sorunu düzeltmek istiyor. Geçmişte kısılıyor. Burada Ray'le falan tanışıyor işte evleniyor. Hatta Garp dedesi olduğu için Ace'i ona emanet etmekten geri kalmıyor. Bi filmde görmüştüm. :D

Bölüm çok iyi. @Roronoa Zoro @Densetsu no Samurai ikinizi kısmende olsa o teoriyi dikkat edip çevirdiğiniz için kutluyorum. :D Zaman olayı devreye girdi, bir yerde Zoro'nun babası Oden ama annesi başka biri yani Zoro gizli bir birliktelikten dünyaya geldi diye birey okumuştum o yüzden anasının soy ismini aldı diye.

Bunu atan yada konuşan oldu mu bilmiyorum. 25 Aralık 2006 da Akira Toriyama ve Eiichiro Oda beraber Dragon Ball x One Piece: Cross Epoch diye bir şey yapmışlar. Orada Zoro'nun çizimi dikkatimi çekti.

Burada Zoro'nun saçı ve kıyafetinde ki işareti kozuki clan işaretine benzettim siz ne dersini bilmem ama gönderme olabilir bu.
Eyvallah reyis :sapkali:

Bu resim nereden ?

Aynı kedi köpek Momonosuke'ye de itaat ediyor. Oden illa onlardan güçlü olacak diye bir şey yok. Her şeyi geçtim Oden'i indirmek için Orochu Kaido ile işbirliği kurmuş olabilir.
O nasıl mantık la, Momo'ya soydan itaat ediyorlar. Kedi köpek hep öyle itaat edecek hali yok ya. Seri shounen bir de nasıl çöp olmasını bekliyorsun, Wano'da hiç mi güçlü adam yok.

Anlıyorum. Aslında oldukça mantıklı bu da. Lanetin ya da zaman mefhumunun neden hala devam ettiği konusunda oldukça mantıklı bir düşünce. Ben şafak üzerinden yürüdüğümden biraz çözüm odaklı düşünmüştüm fakat bu öneri de oldukça hoşuma gitti aslında.
Zaman işleyişinin farklı olduğu yerleri göz önüne alınca, çok tuhaf durmuyor bu durum. Wano durumuna benzer bir yer olarak, Enies Lobby var. Orada hiç gece olmuyor, her zaman gündüz vakti yaşanıyor. Bence Enies Lobby'de zaman durmuş durumda. Yani orada sonsuza kadar yaşarsın, ancak yine de dis dünyadaki zamanla eşit şekilde zaman akıyor. Sen oradan ayrıldığın zaman, dış dünyada olman gereken yasa geçiyorsun. Wano bunun bir tık üstü gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık