Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 919 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wano boyun eğmez be, Vinsmoke ezik çıktı ama teknoloji falan vardı. Burada samuraylar zayıf çıkmaz. Oden gibi başka derebeyleri de vardır. Oruchi de bunlardan biridir. Belki en zayıfı falan çıkar ama sağ kol vardır en kötü. Kaido'nun gücüyle gelen biat nereye kadar gidecek, en son kendi gücüyle devam etmek zorunda kalacak.
Bakalım ama ben sağ kol gücünü bırak 2. Komutan seviyesinde çıkacağını düşünmüyorum.

Zaman yolculukları, kehanetler çoğu serinin içine eden şeylerdir ve bunların olduğu seriler benim en sevmediğim serilerdir. Oda iyi işleyemezse serinin içine eder.

Zoro façayı çizdirdi diye gitsin kendini mi yaralasın herif? Eğitim niyetine gözünü kaptırmadı diye suçlu mu oldu yani eyyy Roçe? :D
Kime göre cevaplayayım Carpe reyiz :D
Demek ki Zoro eşiti değilmiş :( Zoro'nun aldığı tüm yaraları almadan eşiti olduğu kabul edilemez! Zaten TB de gösterdi Zoro reyiz aralarındaki farkı :a:
Eğitim yerinde göz istediklerini hiç sanmıyorum zaten, istedikleri şeyi de kaptırmış mıdır değil midir bilemiyorum artık :fool:
Reyiz çizdirmemek için uçmayı öğrendi bir kere :oleyo: En azından alnı ile yerleri temizlemedi :gamyon:

Bakalım ama ben sağ kol gücünü bırak 2. Komutan seviyesinde çıkacağını düşünmüyorum.
Yemişim öyle Wano'yu o zaman. Oden'e biat eden kedi köpek bile ne seviyede çıktı. Oruchi boş çıkmaz. Hem Naruto'dan oruchimaru tarzı bir şey çıkar. Efsanefi antik yedi başlı yılan meyveli çıkar. Naruto'dan çalacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık