Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 919: Oden Kalesi'nin Yıkıntıları

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 111 58.1%
  • İyi

Kullanılan: 45 23.6%
  • Orta

Kullanılan: 17 8.9%
  • Kötü

Kullanılan: 9 4.7%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 9 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    191
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Büyük bir bttf fanı olarak seriye zaman yolculuğu yapabilme ihtimalinin gelmesini hiç beğenmedim.Bir shounen klasiği olarak ölmüş karakterleri bu yolla diriltmezler umarım.

Büyük bir bttf fanı olarak seriye zaman yolculuğu yapabilme ihtimalinin gelmesini hiç beğenmedim.Bir shounen klasiği olarak ölmüş karakterleri bu yolla diriltmezler umarım.
Teknik olarak ölmüş değil ama öldüğü sanılan karakterlerin ortaya çıkma ihtimali var ama Ace'i geri getiremezsin mesela :( İki yönlü bir yolculuk yok, ha oldu diyelim o zaman kesin Tama ve Ace'i portalla bişeyle görüştürmesi lazım, attım belki tutar.

Luffy geçmişe gidip MF savaşına iştirak etse, Squardo tam kılıç saplayacakken engel olsa, WBnin kalbi tekleyecekken Hordynin haplarını WBye yedirse fena mı olurdu şimdi ? :)

Luffy geçmişe gidip MF savaşına iştirak etse, Squardo tam kılıç saplayacakken engel olsa, WBnin kalbi tekleyecekken Hordynin haplarını WBye yedirse fena mı olurdu şimdi ? :)
Kelebek etkisi yaratır olaylar , şahssen öle olmasını istemem .WB varken Luffy'nin KK olması zor olur .

Bu konuda @amaneden'in Kehanet meyvesi düşüncesi mantıklı geldi. Bence yanarak öldüler ama ruhları Sanzu'ya geçmemiş olabilir. Bir boyutta vs. tutulup 20 yıl sonrasına gelmişlerdir. Neko'nun sol altta söylediğinden de yola çıkarsak, zaman onlar açısından 20 yıl değil:
https://mangalife.us/read-online/One-Piece-Digital-Colored-Comics-chapter-817-page-17.html
Peki ateş kesen Kinemon nasıl yangında ölecek benim aklım almıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık