Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 919: Oden Kalesi'nin Yıkıntıları

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 111 58.1%
  • İyi

Kullanılan: 45 23.6%
  • Orta

Kullanılan: 17 8.9%
  • Kötü

Kullanılan: 9 4.7%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 9 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    191
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi Kaido en az 20 yıldır Wanonun sahibi oluyor sanırsam.
Kinemonlar falan 20 yıl ileri gittiğine göre bu 9 samuraya güvenip bu zaman dilimini seçtiler demek oluyor.
Luffyi görüp o kişi olduğunu varsaymış da olabilir Bu kişilerin illa samuray olması zorunluluğunu kaldırır.
Veya 9 samuray arayışında Luffyi bulup güvendi ve 9 samuray gelirse ekstra olur gibi düşünceleri olabilir.
Peki neden Dressrosada aramayı seçti onu anlayamadım sadece. Turnuvayı duyup ''burda güçlü insanlar bulabilirim'' felan diye mi düşündü acaba?
kaidoyu yenmek için güçlü birilerini arıyorlar ama yenemeyecekler :)

Funduska

Tam dedim ki hocaya bak oda ilk defa güzel bir kadın çizmiş ,anında tıss'ladı o da :( Ne güzel vermiş alt metni :oops:

Bölüm gayet iyi. Zoro’nun Kiku gözlemi gayet iyiydi.zaten Luffy de söyledi. Kılıç konusuna gelirsek Luffy’nin tutmak istemesinden çok Zoro’nub isteyip de bir türlü alamaması daha dikkat çekici bence. Shogun’u bu saatten sonra Zoro alır adam çift kılıç kullanıcısıymış. Bu 9 muhabbeti de hepsi Shoguna giricek değilde beraber kurtarıcaklar manasında olabilir. Gelelim Zoro’nun kaybolmasına. Gereksiz bir detay olamaz bir anda yok oldu kesin bir şey olacak ve Sanji ile de karşılaşmamış oldu bence zaten karşılaştığında çok normal davranacağını sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık