Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 918: Luffytaro İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

• İyi

• Orta

• Kötü

• Çok Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law'ın Zoro'ya verdiği tepki; bunu sen mi söylüyorsun? Ve o komik surat ifadesi. İyi bölümü haketti. Law müttefik değilde bildiğin tayfa üyesi oldu artık hahaha çok iyi ya :hhh:

Law'ın Zoro'ya verdiği tepki; bunu sen mi söylüyorsun? Ve o komik surat ifadesi. İyi bölümü haketti. Law müttefik değilde bildiğin tayfa üyesi oldu artık hahaha çok iyi ya :hhh:
Soytarı yaptılar resmen, cool cool takılıyordu garibim önceden şimdi her gözüktüğünde suratı şekilden şekile giriyor. Hatta bizimkilerle takıla takıla öyle bozuldu ki en son kafasına sepet geçirip kendini kamufle(!) etti :D

Güzel bölümdü zoro ile law'ın atışmaları her zaman mükemmel ya olmaz ama keşke tayfaya law katılsa :D jack gelicek yakın da şahsi görüşürüm power up için jack'i zoro indiricek bu şekil de ödül artışı da olur .

Bölümü şimdi okudum da çok ince bir detay var.Tama sürekli Ace gibisin diyor Luffy'i Ace ile kıyaslıyor söyledikleri benzeşiyor hatta mera mera ile red hawk arasında bile bağ kuruyor.Ace'in laflarının bir benzerini de Luffy'nin söylemesiyle ben artık %100 olarak Ace'in iradesinin Luffy'e geçtiğini söylüyorum miras olarak aldı bunu.:good:Mf savaşında Ace'in iradesinden bahsedilip baygın Luffy'nin ertesi kare gösterilmesi de bunla tamamen uyuşuyor.Verilen mesajlar bağlantılar çok belli durumda.Ek olarak Luffy için tüm yükü sırtlanacak kişi diyordu Wb yani birden fazla iradeden bile bahsediyor olabilir.Ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ? @Daredewill @RedTeroR
Bir kaç iradenin aktarımı olabilir, bu denli çelişkili ve saçma bir karakter olmasının mantıklı başka bir sebebi yok.

Law'ın hızına dair de pek bir şey göremedim, Hawkins daha rahat göründü bana :bilmem:

Oda tayfaya yine bal dağıtmaya başladı. Rakip Canavar Korsanları. 500 adet smile kullanıcısı yarı zoan adam var. Şansa bak ki Wano'ya girer girmez belki de milyonlarca insan içinden bunları kolayca ehlileştirebilecek tek kişi olan arc prensesi ile karşılaşıyorlar.

8 mezarlık var.

1- Oden
2- Momonosuke
3- Kanjuro
4- Kinemon
5- Raizo

Diğer üç mezarlık kime ait acaba?

Biri Oden'in eşine ait olsun hadi diğer ikisi kimin? Beynim yandı te allam.s

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık