Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 918: Luffytaro İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

• İyi

• Orta

• Kötü

• Çok Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim için Zoro avatarı yapar mısın ? 8 yıllığına ?

Yok, pokahantes'le maceraları :artiz: Göreceksiniz olum göreceksiniz :mincika:

Bizce belli. İp uçlarını görmek istemeyen insanlara da diyecek birşey yok. Er geç görecek ve gördüklerine inanmak zorunda kalacaklar!
Yalnız böyle bişi olmazsa forumdan atılacağımızın farkındasın değil mi :) taşa tutacaklar haberin olsun bartolomeo’nun koruma Kalkan’ı bile bizi koruyamaz demedi deme ;)

Sen onu anlıyorsun bir sorun var demektir. Luffy BAA'yı zaten kendi üzerine alıp Big Mom'ın öfkesini üstüne çekiyor. Big Mom da diyor zaten tamam istediğin gibi olsun diye. Vallaha tartışmaktan ziyade olayların aslında nasıl gerçekleştiğini anlatmaktan sıkıldım. Bana adam akıllı verilerle ortaya çıkmış bir yorumla gelirsen sevinirim kardeşim. Gidip her defasında Manga'dan sayfaları buraya kopyalayıp doğrusunu açıklamaktan gına geldi çünkü.

Luffy'nin Big Mom'a saldırmamasının da kimseye bir zararı yok. Kimseye saldıracağım diye söz vermedi.
Aynen kendisinin yaptı bak ben atayım manga sayfasını.

Bak çevireyim de istersen.
-Yeni Dünya'ya girdiğimde senin kıçını tekmeleyeceğim ve BAA'yı kendi bölgem yapacağım.

Senin mantıkla Luffy'de sözünü tutmadı.

NW'ye girdi, BM ile karşılaştı ama kıçını sonra tekmeliycem diyip gitti. Söz nerde? Yok. Senin mantığınla tabi. ;)

Yahu bende istiyorum almasınıda şuan ki gücünü yetersiz görüyorum. Ha Luffy nasıl Katakuriyi indirdiyse Zoro'da öyle Jackı indirebilir. Dövüş içinde gelişip karşısındaki rakibi aşabilir ihtimal var.
Bana böyle şeylerle gel ;)

Zoro bile şaşırdı herhalde Holdem e tek atınca Luffy
Onla ilgisi yok. Bölümü dikkatlice okursan anlarsın.

Yoah. Daha neler. :oleyo: Forumda kullanmaya karar verdiğim 3. Profil fotoğrafına erken geçiş yaparım, o kadar. En iyisi şöyle diyelim. Wano'da böyle bir durum olursa Wano bitiminde değiştiririm.
Bana ne arkadaş bir sonraki avatarından ya da o avatara ne zaman geçeceğinden ? Benim işime yarıcak mı ? :) Zoro avatarı için arc sonuna söz alabilirsem olur. Yoksa ilgilenmiyorum :artiz:

Yalnız böyle bişi olmazsa forumdan atılacağımızın farkındasın değil mi :) taşa tutacaklar haberin olsun bartolomeo’nun koruma Kalkan’ı bile bizi koruyamaz demedi deme ;)
Bir yere çöp möp bağlayalım da dua edelim la. Durumumuz kritik :)

Yanlız gözümden kacmadı zoro law dostluk adımları atmaya başlamışlar. oda bir süredir bu ikisini yan yana ciziyo bu bir seylerin isareti bençe. Zoro luffy dışında bir dost ediniyo hayırlısı bakalım.

Aynen kendisinin yaptı bak ben atayım manga sayfasını.

Bak çevireyim de istersen.
-Yeni Dünya'ya girdiğimde senin kıçını tekmeleyeceğim ve BAA'yı kendi bölgem yapacağım.

Senin mantıkla Luffy'de sözünü tutmadı.

NW'ye girdi, BM ile karşılaştı ama kıçını sonra tekmeliycem diyip gitti. Söz nerde? Yok. Senin mantığınla tabi. ;)
Yeni dünyaya girdiğimde ilk gelip boğazını sıkmak mi olacak demiş orda? Benim mantıkta bir sorun yok. Ace'in sözünü tutamamasindan çok verdiği sözün mantıksızlıgına giydirdim ben. Onu geçtim bu sözü tutmamasının hiç kimseye bir zararı da yok. Hani tutmadığını varsayarak diyorum... Sonuçta Big Mom öfkesini BAA'dan kendi üstüne cekmekte başarılı olduğunu da söylüyor.

Devam edeceksek özelden edelim bu arada.

Bu Oden hayatta olabilir mi ya? Sanki önümüzdeki bölümde bizimkiler oraya çıktığında sırtını bizimkilere dönmüş bir şekilde beklediğini düşünmeye başladım :)

Headlinerler çöp, şogunun yanındaki samuraylar güçlü olur umarım. Law smile ordusunu anlattığı zaman ki bir ordu gösterilse luffy VS 100 smile kullanıcısı gibi epik bir dövüş olsa güzel olur. Öfkeli ordu gibi bir ordu.

Uzun zaman sonra şu hayaletler mevzusu merakımı uyandırdı.

Şimdi momonun rogeri görme mevzusu, namiye olan haraketleri, kediyle köpeğin dost olduğu dönemi hatırlıyor oluşu gibi değişik noktalar var. Kediyle köpek Oden'in gemisinde olduğunu düşünürsek en az 20 yıl önce denizde yolculuk yapıyorlardı.

Geçen bölüm odenin kalesinin 20 yıl önce orada olduğu söyleniyor. Ölüm tarihi o sıralar olabilir. Kaidou ve şuan ki shogunun Odeni birlikte öldürdüğü söylenmişti. Yani 20 yıl öncesi olabilir kaidou şu sıralar biraz hayvani güce sahip.

Ölü olma ihtimallerinin olduğunu düşünmüyorum değişik bir mevzu var. Tek sıkıntı nokta momo zaten diğerleri üzerinden gidilmemiş. Bonney ile alakalı olması en mantıklısı olur. normal yaşı bundan 20 yaş büyüktür momonun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık