Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 916: Wano’da Büyük Sumo Müsabakası

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 38 21.1%
  • İyi

Kullanılan: 72 40.0%
  • Orta

Kullanılan: 34 18.9%
  • Kötü

Kullanılan: 20 11.1%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 16 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    180
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben neye şanslı dedim? Dediklerimi iyi anla öyle gel çünkü meyve ile ilgili durumlar şans değil örnek mi istiyorsun Luffy’nin g3 küçülme handikapını gidermesi demek ki G4’de gelişince benzer durum olacak bu şans değil Luffy’nin kendini geliştirmesi ile ilgili bir durum. Yani o açıdan bakmak saçma niye bakayım ki ;)
Arkadasin duzgun okursan acik acik yazdim. Ben baska acilardan bakarak yazdim sen baska bakiyorsun dediklerimde diyorum ki ordan degil de az da burdan bak demek istedim. Baska anlamlar yukleme. Bakmayacaksan sen bilirsin. Yorumlayis tarzin oyle benim de boyle. Iki tarafta yanlis degil. Bana gore cocuk balli degil . Bal faktoru yazardan dolayi kimileride baska acilardan balliydi.

Kiku'da kişilik bozukluğu var muhtemelen. Neyi neden yaptığını unutuyor. Sürekli farklı bir ruh haline bürünüyor. Kafa kırık yani.

Al titrek gör, canı sıkıldığından da bağırıyor herhalde yoksa zor falan gelmemiş :hhh:
Luffy zorlanmamış ki zevkten gülüyor çocuk. Gayet rahat bi durumda. Havada çarpışmasına rağmen geri uçmuyor da pek. Yanındaki kızdan anlaşılıyor.
Zaten zorlandıysa bile haki kullanmamış. Bi zahmet zorlansın. Haki kullanmamayı geçtim kendi tekniklerinden birini bile kullanmamış. Ömrünü sumo’ya adamış adamla sumo tekniği çarpıştırmış.

Zoro hawkins’i durdururken zorlandı diye dalga geçenlerden değilim bu arada. Hawkins kullandığı karttan dolayı güçlüydü o kadar. Yine de zoro’nun kaba kuvvette zorlanması bana garip geldi tabi o ayrı.

Luffy şuan g4’süzken dof’u tam gücünü alamaz. O kadar da güçlenmedi. Gear 4’le bile dof’a vurabilmesi 20 dk sürmüştü. Dof hareket edebilecek durumda olsa daha fazla sürerdi belki de.

Dof’un uyanışsız hali ve cracker’in zırhından çıkmamış hali luffy’den üstündü. Luffy şuan g2 ve g3 kullanarak bu hallerini yener ama dof’un uyanışını ve cracker’in bisküvi ordusunu gear 4’le anca yener.

Arkadasin duzgun okursan acik acik yazdim. Ben baska acilardan bakarak yazdim sen baska bakiyorsun dediklerimde diyorum ki ordan degil de az da burdan bak demek istedim. Baska anlamlar yukleme. Bakmayacaksan sen bilirsin. Yorumlayis tarzin oyle benim de boyle. Iki tarafta yanlis degil. Bana gore cocuk balli degil . Bal faktoru yazardan dolayi kimileride baska acilardan balliydi.
Böyle de canımı ye. Daha fazla konuşmamıza gerek kalmadı.

Ayrıca tekrar uyarıyorum. Türkçe yazım ve noktalama işareti kurallarına dikkat etmelisin. Yoksa işlem yapmak zorunda kalırız. Uyarmamıza rağmen göz göre aynı şeyleri tekrar etmen sıkıntı.

Unuttuğunuz bir şey var, Kaido Başgan. Hawkins ve Law ses çıkmasından rahatsız, Luffy'den değil. Reyiz'in olanlardan haberdar olmasının kıyamet olacağını biliyorlar, o yüzden geliyor bu ecel terleri ;)

Kidd vol2'i Luffy'de görsekte ferahlasak biraz :flaugh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık