Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 915 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla görüldüğü üzere zoro’nun yaptığı hareket spoilerdaki gibiyse zoro fanlarıda yanlış olduğunu savunuyor,eğer cidden spoilerdaki gibi bir şey varsa bende üzülürüm,düşüncem bence eksik ya da doğruysa hiç böyle bir şey zoroda görmedik,sanjiye çok yüklendik birazda zoroda kusur çıkaralım sonradan gömülsün xD,hazırda bekleyenlerde nasıl belli ama onlarda gözümden kaçmıyor :D

Yani gerçelten şu tiplere bakınca Luffy'den, Zoro'dan tek yiyecek tipler gibi duruyorlar. Umarım dediğim gibi olur yoksa şu karakterlere zorlanırlarsa bir de kötü olur bence.
Zoronun kesmeme olayı şakadır umarım. Yoksa benden çekeceği var buradaki Zori fanlarının.
Ona da bulurlar bir kılıf. Hatta ben bulayım. Adam gibi adam bee savunmasız insanlara vurmuyor helal olsun!

Zoro'ya neden kızıldığını anlamadım, dünyada istediği şeyi kesip istediğini kesmeyen kılıç ustaları vardır. İrade diye bişey var.

Eğer bu spoiler tamamen doğru ise eğer Zoro kendinin yaralarını saran herşeyi geçtim arkasına saklanan bir kadını korumadı ise bunun altın da mantıj yoksa yani Zoro çok büyük karaktersizlik yapmıştır ve kimse aksini iddaa edemez. Burada Sanji ne kadar gömdük neler yaptı diye şimdi bu yapılanın hiç bir farkı yok ayıp lan ayıp. He bir lafım da ODA efendiye başından beri nasıl gösterdiğin karakterlerin yapısını hikaye uzasın bilmem ne olsun diye bozuyorsun ya sen tam bir paragöz ve korkaksın ODA başka da birşey demiyorum. Bölüm geldiğin de bir daha üstünden geçeriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık