Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 915 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kiku'yu dağa kaldıracaklar Luffyler Tamayı kurtarıp peşlerinden gidecek dağda Eşkiya Law ve adamları var, biraraya gelince şehre gidip tayfa toplayıp harekete geçecekler yolda sanjilerle karşılaşırlar demek isterdim ama kesin rehin tutuluyorlardır Bege2 tarzı birşey olabilir shogunun ellindelerdir kesin

Üye silindi 1004

Kiku'yu dağa kaldıracaklar Luffyler Tamayı kurtarıp peşlerinden gidecek dağda Eşkiya Law ve adamları var, biraraya gelince şehre gidip tayfa toplayıp harekete geçecekler yolda sanjilerle karşılaşırlar demek isterdim ama kesin rehin tutuluyorlardır Bege2 tarzı birşey olabilir shogunun ellindelerdir kesin
Sanji'yi biraz tanıyorsam paket olmuştur. Şanslıysa Usopp ya da Franky'e denk gelmiştir. Ya da Bege tarzı biri paketleyip anlaşma masasına oturtmuştur.

Vay be bu hafta ne çabuk geçti , yeni manga bölümü spoiler konusu açıldı ve ben sabırsızlıkla bekleyecek kadar merak etmedim. Sevdim bu işi :D 2 haftalık aralardan sonra ayarlarım bozuldu belki de :D

Nasıl ki Sanji kendi arcında rezil olduysa; Zoro da kendi arcında rezil olacağa benziyor. Arkasındaki kadını koruyamıyor daha. :(

Vay be bu hafta ne çabuk geçti , yeni manga bölümü spoiler konusu açıldı ve ben sabırsızlıkla bekleyecek kadar merak etmedim. Sevdim bu işi :D 2 haftalık aralardan sonra ayarlarım bozuldu belki de :D
Geçen haftaki bölüm çok heyecanlı bir şekilde bitmedi. Belki de ondan böyle olmuştur :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık