Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 915: Bakura Kasabası

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 18 9.7%
  • İyi

Kullanılan: 22 11.9%
  • Orta

Kullanılan: 53 28.6%
  • Kötü

Kullanılan: 34 18.4%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 58 31.4%

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu bölüm Kaido'nun Canavar korsanları arasında da benzer bir hiyerarşi olduğuna vurgu yapılmış. Yani güç her şey için ana ölçüt onlara göre. Başlarındaki kişiye sadakatleri de bu yüzden ise Kaido yenilmeyecek düşüncemde de haklı çıkma ihtimali görüyorum. Tama'nın bu kadar üzerine gidilmesi , meyve yeteneği ile yapay şeytan meyvesi kullanan kesimi (giftersi) de etkileyebiliyor mu acaba ? sorusuna cevap verecek bir kapıyı araladı yine. Onun haricinde paso Japon kültürü üzerinden zaman harcanıyor. Dressroza'daki arena olayına dönmez diye düşünmek istiyorum malesef.Ayrıca kültür bombardımanı kaçınılmaz olsa da ara ara birileri girip o zamanlardaki Japon insanları ile şu gündeki Japonlar arasındaki bağlantıyı bu bölümde olduğu gibi oldukça sıkıcı bir şekilde anlatırsa işimiz var demektir. Bu bölüme orta verdim ancak gelecek bölümler için bu yavaşlıkta , yani hikaye zamanına göre dakikaları konu alan sıkıcı olayları uzatarak anlatma tarzına karşı oyum hızla diplere doğru çakılacak.

Zoro'nun bu bölümle soylu deilde köle sınıfından bir aile'den geldiği belli olmaya başladı bence.
Arkadaş'ın biri konu açmıştı bununla ilğili köle olsa bile ailesi Zoro'daki azim ve çalışkanlık ile herkes'in üstüne çıkılabilir güzel tema bence.
Japon tarih'inede uygun bir konu.

Zoro'nun bu bölümle soylu deilde köle sınıfından bir aile'den geldiği belli olmaya başladı bence.
Arkadaş'ın biri konu açmıştı bununla ilğili köle olsa bile ailesi Zoro'daki azim ve çalışkanlık ile herkes'in üstüne çıkılabilir güzel tema bence.
Ama Zoro annesini hatırlamıyor bile ama olmasını isteyeceğim güzel bir temaymış

İnşallah dediğin gibi olur. Böylelikle Zoro'nun neden bu kadar çalışkan ve azimli olduğuna da gönderme yapılmış olur :good::sapkali:

Zoro'nun ailesi sır gibi kalırsa daha güzel olur bence , azimi ve çalışmayı temsil eden bir karakter. Öyle ki canından bile vaz geçebiliyor. Ama ortaya çıkacaksa soylu ama adam gibi soylulardan olmasını isterim. Onu da Zoro'dan bir beklentileri olursa daha bir güzel güzel olur diye istiyorum. Dojo'suna bağlılğı Kuina kaynaklıydı sonuçta.

Bu bölüm Kaido'nun Canavar korsanları arasında da benzer bir hiyerarşi olduğuna vurgu yapılmış. Yani güç her şey için ana ölçüt onlara göre. Başlarındaki kişiye sadakatleri de bu yüzden ise Kaido yenilmeyecek düşüncemde de haklı çıkma ihtimali görüyorum. Tama'nın bu kadar üzerine gidilmesi , meyve yeteneği ile yapay şeytan meyvesi kullanan kesimi (giftersi) de etkileyebiliyor mu acaba ? sorusuna cevap verecek bir kapıyı araladı yine. Onun haricinde paso Japon kültürü üzerinden zaman harcanıyor. Dressroza'daki arena olayına dönmez diye düşünmek istiyorum malesef.Ayrıca kültür bombardımanı kaçınılmaz olsa da ara ara birileri girip o zamanlardaki Japon insanları ile şu gündeki Japonlar arasındaki bağlantıyı bu bölümde olduğu gibi oldukça sıkıcı bir şekilde anlatırsa işimiz var demektir. Bu bölüme orta verdim ancak gelecek bölümler için bu yavaşlıkta , yani hikaye zamanına göre dakikaları konu alan sıkıcı olayları uzatarak anlatma tarzına karşı oyum hızla diplere doğru çakılacak.
Koca Ana korsanlarında güç tam anlamıyla ölçüt değildi hiyerarşik yapılanma adına

Zoro'nun Wano'lu olup olmadığı bile belli değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık