Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 915: Bakura Kasabası

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 18 9.7%
  • İyi

Kullanılan: 22 11.9%
  • Orta

Kullanılan: 53 28.6%
  • Kötü

Kullanılan: 34 18.4%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 58 31.4%

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Punk hazarda ne kadar karizmatik göstermişti, şimdi ucubemsi duruyor. Zoo arkındaki yapay meyveler daha iyi duruyor.
Bu kızda posedon gücü olabilir, onlarıda kontrol altına alsa.

Karakteri canlandırır böyle karakteristik özellikler bence güzel olmuşta bizim marimo daha önce hiç mi çıplak adam kesmedi seri boyunca bu tutarlık var ise sorun yokta arkadaşların bahsettiği gibi ikide bir yanlarından yandaş kaçırtmaları hiç hoş değil hadi yanlarında Sanji olsa anlarım :S
Sanji bubaya saygılar her daim prensimiz reis :a:

Hawkins gönlümün novası nasılda heybeti ile bizimkilere karşılık verdi, yakışır paşaya da ulan her saldırıyı yemesi ne bilem meyve yüzünden sanırım hiç sallamıyor savunmayı bu biraz sıkıntı.

Novaların hepsinde iş var hem güç hemde karakter olarak hepsi özel.

Luffy H. haki patlatınca aptal gibi sırıtan bi ben değilimdir herhalde :D

Geçen hafta küçük kızı kaçırdılar zorodan bu hafta büyük kızı. Oda artık ihtiyarladı geçen hafta lufynin gözlemine bok sürmemek için bu hafta zoroya teslim süsü verdi. E orda aslında dogru bir hareket yapmış oluyor zira sag yanında dururken kızlarıda kaptan mı korusun. Bak bakalım Shansin sag kolu ben beckmana nasılda kizaruyu sindiriyor.

Anlayacagınız lufye bok sürülecegine zoroya sürülmüş oldu. Zoronun savunması ise tamamıyla oboku sıvamak oldu. Ne demek çıplak adama dokunmam. O çıplak adam yanından 2 dir kız kaçırıyor haysiyetsiz!

Yanlız değilsin
Biliyordum :flaugh:

Birde h. haki demişken, bilen bilir ölse Zoro h. haki çıkmazı savunurdum ama banko çıkacak bu yeşillide. Sağ kollarda h. haki çıkma hastalığı var seride ama amirallerde niye yok yada marcoda, var ise niye kullanmadılar yada ben yanlış tarafı mı seçiyorum, marimoya güvenmek hata mı? kafamda deli sorular.
Çıkmasın ne amirallerde nede marcoda sonra bize niye onlarda yok sorusu sordurmasın Oda bize en güzeli.
Kata dofu görünce insan ne bilem amirallerin birinde olmalıydı be demiyor değil.

Son düzenleme:
Birde h. haki demişken, bilen bilir ölse Zoro h. haki çıkmazı savunurdum ama banko çıkacak bu yeşillide. Sağ kollarda h. haki çıkma hastalığı var seride ama amirallerde niye yok yada marcoda, var ise niye kullanmadılar yada ben yanlış tarafı mı seçiyorum, marimoya güvenmek hata mı? kafamda deli sorular.
Büyük ihtimalle evet

Çıkmasın ne amirallerde nede marcoda sonra bize niye onlarda yok sorusu sordurmasın Oda bize en güzeli.
Kata dofu görünce insan ne bilem amirallerin birinde olmalıydı be demiyor değil.
Ben çıkacağını hala düşünmüyorum. Ancak H.Haki bir noktadan sonra olmazsa olmaz gibi gösterilirse (etkili olduğu alanda daha hızlı hareket veya da yoğun bir güç ortaya koyması tarzı durumlara doğru ilerler ise) Zoro 'da da çıkar. Zoro gücü ve azmiyle bir yere gelen bir karakter , o yüzden çıkmasını istemiyorum ben. Amiraller veya Marco , Ace ,Wb zaten kullanabiliyorlar. O zamanlarda doğrudan şimdiki gibi çizilmediği veya gösterilmediği için doğrudan göremedik. Yani onlar da kullanabiliyor merak etme.

Sen hiyerarşik olarak ilerleme kaydetmedilmediğinden bahsetmişsin, ben hiyerarşik ilerleme ve derinlik için bölümlerin biraz daha ilerlemesi gerektiğini yazmışım. Mesajının neredeyse tümünde yeni hiçbir şey olmadığı ve ilerleme yaşanmadığı anlaşılıyor. Ben de tüm bunlar için biraz sabretmek gerektiğini yazmışım. İkimiz de aynı şeyi söylememişiz yani :hoo:

Haklısın valla teğet geçmiş :flaugh: Adam en ufak gözlem haki kullansa geleceği görüyor diyecek adam kaynıyor buralar.. Hani Katakuri'den sonra göremedi ya bir daha :DMilletin içine dert oldu :fool: Bir de dediğin gibi olaydı ohoooooo :oleyo:
Aslında cevap verdiğim mesajı da okusaydın anlardın. Arkadaş hiyerarşiyle ilgili bilgiler verildiğine dair bir şeyler yazmış ben de aksine bu bölümde böyle bir şey yaşanmadığını belirttim mesajımda. :) Erken olduğunun ben de farkındayım hiyerarşi düzeninin açıklanması için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık