Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 913: Tsuru İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    193
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji bu kızı görmesin.
Deme be. :(
Senin için düzelttim bak.
Yapma be. :(

Keşke doğru olmasa. :(

@Kuroro Arthur efendi şurawdaki tapınak girişine değinir

Luffy'nin kılıfı atıp bir sonraki sayfada yumrukla saldırı yaptığı sırada bir adamın kılıcını kesmesine değinir. Belki lanet ayağı çeker. Arkaplanda duran çakma Hawkins'ten bahseder.

Hawkins'in kılıcındaki şapkayı daha önce gördüğümüzü dile getirir. Bölüm içindeki kelime oyunlarına değinir. Falan fistan. Bölüm adı üzerine de 1 sayfa ayırır. Şahsen ben bölümü okumadan hikâyeyi okudum. :D
İsteyen herkes Arthur kadar yazar bence ya. :D Biraz bakınca, biraz araştırınca gerisi geliyor zaten.
Tsuru'nun turna meyvesi olabilir. Tsuru no Ongaeshi hikâyesini okudum da biraz. Bir de Wano'da bir süre kar görürüz belki.
Jaiminis bu ayın sonu diye çevirmiş. Bu ayın hangi günündeler acep. Neysem, ödülü de değişmemiş Basil'in.
Luffy efsane bu bölümde yav. asfkjşlisafs
Daha önce de görmüştük bunu ama yine de atayım, hoş duruyor.
Luffy reyiz kendisine saldıran hayvan için bile üzülüyor be. Heyt be. :oleyo:
Hawkins'e bak hele. Zoro'dan bekliyormuş böyle bir hareket. Adam tuhaf cidden. Hiçbir şeyi sallamıyor gibi bir hali var ama meyve yeteneğiyle alakalı muhtemelen. Ayrıca plansız programsız biri de değil gibi duruyor. Law'ımsı bir havası var. Ancak intikam peşinde koşmayan bir Law.
Zoro da aynı şekilde Hawkins'in düşündüğünden daha güçlü olduğunu söyleyip aslında bunun beklenebilir olduğunu dile getirmiş. Kana susamış bir de. :hmm: Hadi Hawkins vs. Zoro konusu açalım? :(
Hawkins de kartların kalbine güvenenlerden sanırım.
Hawkins ve devasa klonunun ayrı takılması da efsane. Ve Zorolanıyor. :)
Bakalım bizimkilere yardım edecek kişi kim?
Tsuru'nun tokası. Kozuki ailesiyle alakalı muhtemelen. İsminin Tsuru olması da mühim bir yere sahip olduğuna ihtimal veriyor. Bir ihtimal giydiği kimono ya da ona benzer şeyde de tsuru olabilir.
Bu arada tipi Ukiyo-e tarzı.
Sonunda bir sumo gördük! Bu arada kiku kasımpatı galiba.
Bepo saflığına devam ediyor.

Bölüm güzel. Üzerine çok şey çıkartılabilecek. @Chaos Bringer örneğin Zoro'nun üstündeki kimonoya bak. 8 minareye uygun.

İki kılıçla kocaman çivili sopayı tutarken koka basmak kolay değil, hele ki o çiviler çok hızlı geliyorsa
Ayrıca Zoro kılıç ustası, kılıca haki basar, vücuda değil

Hawkins'in meyvesi için yapılan isim tahmini de tuttu. Tahmin Walla Walla no Mi, meyvenin asıl adı Wara Wara no Mı.

Üye silindi 1004

İki kılıçla kocaman çivili sopayı tutarken koka basmak kolay değil, hele ki o çiviler çok hızlı geliyorsa
Ayrıca Zoro kılıç ustası, kılıca haki basar, vücuda değil
Ne kadar moviede de olsa Zoro koluna koka basıyor.

Zoro hiç yoktan 2 kişiyi öldürdü. O adamların yaşıyor olma ihtimali... bilemiyorum, birisinin vücult komple yarılmılış, diğerinin kafa ortadan ikiye karpuz gibi açılmış.
Bu Hawkins'in 100 canı da olsa 100'ünü alırlardı. Apoo'dan daha çok çekiniyorum bu çapsızdan çekindiğimden.
Zoro ve Luffy'nin direkt kıza vücutlarını siper etmeleri <3
Luffy kılıçla yumruk atayım derken adamın birinin kılıcını kesmiş ve kafasını çizmiş değil mi? Ben yanlış görmedim onu :oleyo2: Elinde kılıçla Black Mamba yapan Luffy çok kan alır lkajslkajslk
Kız çok tatlı, manken görevi görmekte anladığım kadarıyla.
Zoro'nun armament basmaması normal, herif gözlem fakiri+şapşal <3 O aslan kapıp gitmeseydi bizimkileri görürdüm o Hawkins efendiyi, cebindeki tl -10ları görürdü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık