Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 913: Tsuru İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    193
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro hiç yoktan 2 kişiyi öldürdü. O adamların yaşıyor olma ihtimali... bilemiyorum, birisinin vücult komple yarılmılış, diğerinin kafa ortadan ikiye karpuz gibi açılmış.
Bu Hawkins'in 100 canı da olsa 100'ünü alırlardı. Apoo'dan daha çok çekiniyorum bu çapsızdan çekindiğimden.
Zoro ve Luffy'nin direkt kıza vücutlarını siper etmeleri <3
Luffy kılıçla yumruk atayım derken adamın birinin kılıcını kesmiş ve kafasını çizmiş değil mi? Ben yanlış görmedim onu :oleyo2: Elinde kılıçla Black Mamba yapan Luffy çok kan alır lkajslkajslk
Kız çok tatlı, manken görevi görmekte anladığım kadarıyla.
Zoro'nun armament basmaması normal, herif gözlem fakiri+şapşal <3 O aslan kapıp gitmeseydi bizimkileri görürdüm o Hawkins efendiyi, cebindeki tl -10ları görürdü.
Hawkins alabilirdi belki. Şansını hesaplayıp girmiştir.

Koka basmaz demiyorum. Basar ama tarzı değil. Kaldi ki full body basmalı. Full body basan kaç kişi gorduk ki

Not; Ray bir kılıç ustası mı ya da pica kılıç ustasi mı
Ayrıca tüm vücut basmasına da gerek yok, saldırıyı alacağı yere basması yeter. Gözlem fakiri + şapşal olunca sağına soluna çivi batıyor işte :oleyo2:

O değilde köpek çok tatlı lan. Endişelenip ağlamaya başlıyor bizimkileri kapıyor falan. Kıyamam. Kalbim kırıldı köpeği öyle görünce yemin ediyorum.

Hawkinks gerçekten etkiledi beni. Adamın meyve gücü güzel.Adam meyve gücünün getirdiği rahatlığı her daim gösteriyor. Zoro'nun ilk saldırısında kılını bile kıpırdatmıyor.

Hawkins'in korkuluğunu gösterdiği sahne bence bölümün en güzel sahneydi. İki yıl önce kendisi korkuluğa dönüşmüştü. Bu sefer kılıcı aracılığıyla korkuluk oluşturabildi.

Adamın gücü olasılık. Zaten korkuluk açtığında, küçük bir oyun oynayalım diyor. Tahminen kartlarla saldırı yaparken, o desteye hem kendisi hem de karşı taraf için kartlar koyuyor. Zaten adam olasılık üzerinden yürüyor. O yüzden kendini güçlendirecek kartlar olduğu gibi karşı tarafın ihtimalini de arttıracak kartlar koyuyor(Meyve gücünün kullanım şartları bunu gerektiriyor olabilir) . Bu yüzden iki adamı birbirini kesti. Kartlar iki taraflı çalışıyor gibi. Misal ''Hierophant Kartı'' için destek kartı dedi. Bu hem kendisi için hem de karşı taraf için destek/yardım olabilir.

Bir diğer mesele de Zoro'nun saldırıdan kurtulması. Hawkins'e göre o saldırı Zoro'yu halletmeliydi. Ama Zorolar kaçıyor ve Hawkins de eğer kurtuldularsa birileri onlara yardım etmiş olmalı minvalinde kelimeler kullanıyor. Hawkins, Tsuru'yu görmediği/göremediği için onu olasılık hesaplarken hesaba dahil edemiyor. Bence Hawkins'in meyve zayıflığı bu. Sadece gördükleri üzerinden olasılık oluşturabiliyor.Ve ek olarak korkuluğun gücü o kadar da zayıf değil. Zoro, korkuluğu karşıladığında onun gücüne şaşırıyor.

Hawkins, şu an 10 bebek yapabiliyor yani 10 canı var. Misal bu dövüşte kısa sürede iki tane kaybetti. Hawkins'in tekrardan Wodoo bebeği yapması ne kadar sürer? Dövüş içerisinde o iki bebeği tekrar oluşturabilir mi? Eğer bunu yapabilirse gerçekten o kadar rahat olmasının bir açıklaması olabilir. Bu konuda beklentim yapabileceği yönünde. Belki de o çiviler buna olanak sağlıyordur. Eğer o çivilere yakalandığında, yakalanan kişiyi wodoo bebeği yapabilir....

Bölümün beğenmediğim yerleri:

-Daha Wano'ya gireli 5 bölüm olmamışken 3 tane prensesimiz oldu. Tahminen hepsi de ilerde kilit rollerde oynayacak. :(

-Zoro'nun kılıç istemesi. Luffy orda dövüşürken kılıcı istemesi hiç hoş değildi. Bu çocuk ne zaman bu kadar bencil oldu yav :( O sahne, Oda'ya yakışmamış.

Hawkinks gerçekten etkiledi beni. Adamın meyve gücü güzel.Adam meyve gücünün getirdiği rahatlığı her daim gösteriyor. Zoro'nun ilk saldırısında kılını bile kıpırdatmıyor.

Hawkins'in korkuluğunu gösterdiği sahne bence bölümün en güzel sahneydi. İki yıl önce kendisi korkuluğa dönüşmüştü. Bu sefer kılıcı aracılığıyla korkuluk oluşturabildi.

Adamın gücü olasılık. Zaten korkuluk açtığında, küçük bir oyun oynayalım diyor. Tahminen kartlarla saldırı yaparken, o desteye hem kendisi hem de karşı taraf için kartlar koyuyor. Zaten adam olasılık üzerinden yürüyor. O yüzden kendini güçlendirecek kartlar olduğu gibi karşı tarafın ihtimalini de arttıracak kartlar koyuyor(Meyve gücünün kullanım şartları bunu gerektiriyor olabilir) . Bu yüzden iki adamı birbirini kesti. Kartlar iki taraflı çalışıyor gibi. Misal ''Hierophant Kartı'' için destek kartı dedi. Bu hem kendisi için hem de karşı taraf için destek/yardım olabilir.

Bir diğer mesele de Zoro'nun saldırıdan kurtulması. Hawkins'e göre o saldırı Zoro'yu halletmeliydi. Ama Zorolar kaçıyor ve Hawkins de eğer kurtuldularsa birileri onlara yardım etmiş olmalı minvalinde kelimeler kullanıyor. Hawkins, Tsuru'yu görmediği/göremediği için onu olasılık hesaplarken hesaba dahil edemiyor. Bence Hawkins'in meyve zayıflığı bu. Sadece gördükleri üzerinden olasılık oluşturabiliyor.Ve ek olarak korkuluğun gücü o kadar da zayıf değil. Zoro, korkuluğu karşıladığında onun gücüne şaşırıyor.

Hawkins, şu an 10 bebek yapabiliyor yani 10 canı var. Misal bu dövüşte kısa sürede iki tane kaybetti. Hawkins'in tekrardan Wodoo bebeği yapması ne kadar sürer? Dövüş içerisinde o iki bebeği tekrar oluşturabilir mi? Eğer bunu yapabilirse gerçekten o kadar rahat olmasının bir açıklaması olabilir. Bu konuda beklentim yapabileceği yönünde. Belki de o çiviler buna olanak sağlıyordur. Eğer o çivilere yakalandığında, yakalanan kişiyi wodoo bebeği yapabilir....

Bölümün beğenmediğim yerleri:

-Daha Wano'ya gireli 5 bölüm olmamışken 3 tane prensesimiz oldu. Tahminen hepsi de ilerde kilit rollerde oynayacak. :(

-Zoro'nun kılıç istemesi. Luffy orda dövüşürken kılıcı istemesi hiç hoş değildi. Bu çocuk ne zaman bu kadar bencil oldu yav :( O sahne, Oda'ya yakışmamış.
Hawkins'in halledeceğini düşündüğüne dair birşey geçmiyor. Ayrıca takibi geri çekiyor çünkü devam etse bile yardım geleceğini görüyor/tahmin ediyor.

Yanındaki salakları kestiğinde zaten içinden kuklalar düşüyordu, dost ateşi kartını çektiğinde bir kuklasını kaybetti mesela böyle.

Değişik bir meyve belki bin tane kukla olabilir adamda :oleyo2:
Baya var belli ki. Çünkü yeteneğini açıklarken 10 tane üzerinden örnek veriyor. Az biraz olsa söylerdi avel gibi bu kadar var diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık