Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 913: Tsuru İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    193
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkesin bir dedi var Roronoa'cığım. Zoro'nun derdi hakisini germedi herhalde di mi ? :D

Hawkins'i kaç canı kaldı bilmem. Adamın pek o canların gitmesini umursadığını da düşünmüyorum. Olduğu yerden kıpırdamadan Zoro'dan kan aldı adam.:D
Zoro haki kullandı da ben mi göremedim?

Adam Zoro'dan kan almadı aslında, Luffy'den alacaktı da Zoro önüne geçti. Bu aynı Zoro Hawkins'in adamının kellesini aldı demek gibi. Aslında Hawkins'in kellesini aldı ama olan adamına oldu.

Zoro haki kullandı da ben mi göremedim?

Adam Zoro'dan kan almadı aslında, Luffy'den alacaktı da Zoro önüne geçti. Bu aynı Zoro Hawkins'in adamının kellesini aldı demek gibi. Aslında Hawkins'in kellesini aldı ama olan adamına oldu.
Zoro'nun haki kullanıp kullanmadığı tam belli değil. Belki de kullandığı halde yine de o yaraları aldı. Onu geçtim kullanmamasının tek sebebi yeteri kadar hızlı olmuş olamaması olur o da yine bir eksikliktir. Ama fazla yaralanmadı ya pek önemseme.:D

Zoro'nun haki kullanıp kullanmadığı tam belli değil. Belki de kullandığı halde yine de o yaraları aldı. Onu geçtim kullanmamasının tek sebebi yeteri kadar hızlı olmuş olamaması olur o da yine bir eksikliktir. Ama fazla yaralanmadı ya pek önemseme.:D
Aaa, doğru. Sen haki kullandığı halde hakisi aşılmıştır diye hayal kuruyordun spoiler çıktığında. Ben de diyorum niye alındı bu. :flaugh:Haki kullansaydı gösterirdi. Bir panel çizmek çok zor değil. Ama ben hayallerimle mutluyum diyorsan bir şey diyemem. :flaugh:

Kılıcıyla karşılamaya çalışıyor ve 2-3 tanesi hariç hepsini karşılıyor. Bayağı yavaşmış. Hawkins'i keserken de bayağı yavaştı. :flaugh:

Zoro'yu Sanji mi sandınız ki yardıma muhtaç bir çocuğu umursamayacağını düşündünüz?
Sanji kimi umursamamis ??

Çivi sahnesine gelirsek gayet normal bı sahne ama ayni normallik sanjiye gosterilmiyor hiçbir zaman. bir sürü godaman adamın arasından adam sifonu çıkarıyor cok daha fazlasının arasindan adam luffy çıkarmaya çalışırken yumruk yedi diye ezik oluyor. Sorununuz bı karakter için etraftaki şartlardan dolayı diyorsunuz, (zoro civiyu yerken luffy ve çocuğun önüne geçti diyorsunuz) sanjiye aynı musammayi gostermiyosunuz. Halbuki sanjinin çıkmaya çalıştığı yerde big mom korsanlarının hepsi var. Sanjide diğer çevre şartlarını es geviyorsunuz.

Şimdi Hawkins kimseden emir almadan olayı çözmeye gidiyor, bakıyor ki aynı nesilden iki nova 3 5 adamı indirmiş, babun elden gitmiş, siz burda ne geziyorsunuz diyor, sonra fal bakıyor ay sonuna kadar yaşama ihtimaliniz %19 diyor ve saldırmaya başlıyor. Hawkins neden bizimkilere saldirıyor?

1 Saldırmazsam Kaido beni tokatlar (Kaido korkusu)
2 Onları indireyim ki Kaidonun gözüne gireyim terfi alayım (Kaidonun adamı olmuş bayağı)
3 Mekanımı dağıtmışsınız size ders vermeliyim (Şahsi hasımlık)
4 %19 çıktı acaba doru mu (Merak - Test etme)

Şimdi Hawkins kimseden emir almadan olayı çözmeye gidiyor, bakıyor ki aynı nesilden iki nova 3 5 adamı indirmiş, babun elden gitmiş, siz burda ne geziyorsunuz diyor, sonra fal bakıyor ay sonuna kadar yaşama ihtimaliniz %19 diyor ve saldırmaya başlıyor. Hawkins neden bizimkilere saldirıyor?

1 Saldırmazsam Kaido beni tokatlar (Kaido korkusu)
2 Onları indireyim ki Kaidonun gözüne gireyim terfi alayım (Kaidonun adamı olmuş bayağı)
3 Mekanımı dağıtmışsınız size ders vermeliyim (Şahsi hasımlık)
4 %19 çıktı acaba doru mu (Merak - Test etme)
Şunların gücünü bir test edeyim, yeterliyse uygun bir anda plan yapar, Kaido'yu indiririz.

Çivi sahnesine gelirsek gayet normal bı sahne ama ayni normallik sanjiye gosterilmiyor hiçbir zaman. bir sürü godaman adamın arasından adam sifonu çıkarıyor cok daha fazlasının arasindan adam luffy çıkarmaya çalışırken yumruk yedi diye ezik oluyor. Sorununuz bı karakter için etraftaki şartlardan dolayı diyorsunuz, (zoro civiyu yerken luffy ve çocuğun önüne geçti diyorsunuz) sanjiye aynı musammayi gostermiyosunuz. Halbuki sanjinin çıkmaya çalıştığı yerde big mom korsanlarının hepsi var. Sanjide diğer çevre şartlarını es geviyorsunuz.
Caesar'ın denek olarak kullandığı çocukları umursamamıştı. @Master of Puppets atıyor her fırsatta görmedin mi :D

Sanji ordunun içinde luffy’yi sırtlayıp kurtarmaya çalışmış birisi ve bu başka kimseye kısmet olmadı bu olay ve luffy’den sonra en çok yardım girişiminde bulunan kişi sanjidir.
Sen öyle yorumları fazla ciddiye alma sonuçta hepimiz mangayı okuyoruz her şey ortada.

Zoro savunuyor gibi olmasın. Ama Zoro, Luffy ve Tama denen aplayı korurken yedi o iğneleri. Bunu da göz önünde bulundurmak lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık