Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 913: Tsuru İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    193
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Master of Puppets Geçen Sanji Punk Hazard da çocukları terk etme düşüncesine laf atıyordun. Zehirlenmiş bebeye yardım edeceğim diyen kadına Zoro efendi tanımıyorum niye yardım edeyim ayağı yapıyor xd
Ne alakası var la?
"Bu oturulup çay içilecek zaman değil! Çocuğun kim olduğunu dahi bilmiyorum gerçi."
Çocuğu bırakalım gidelim, niye umrumuzda hayır kurumu muyuz demişliği yok Zoro'nun. Çocuğun kim olduğunu dahi bilmiyorum diyor, önceki kurduğu cümleye bir bak hele. Adam durumu ben bile bilmiyorum demek istiyor. Temiz çeviri çıksın döner bir daha bakarız.

Vallaha Zoro geleceği az bir şey görebilecek seviyede olduğu bilinse ve Katakuri yendiğini görsek buralar ne olurdu sen bir düşün.:D Tahayyyül etmeye çalış. Adam daha yenmeden o seviyede adamları şu an cebinden çıkartır gibi yorumlar yapılmıyor değil. Bir de bunun olduğunu düşün.:D
Yanlış hatırlamıyorsam Luffy'nin yeni ödülünün açıklandığı bölümde de Luffyciler coşmuştu.Hani çok bi fark olucağını sanmıyorum.Zaten dediğin gibi Kata'yı cebinden çıkarır diyenler tek tük ki bunu diyenler arasında iddaa kaybedip trollüğüne söyleyenler de var.Sende biraz Zoroculara sallamaya yer arıyorsun.:/

Neyse dediğim tek taraflı bakmandı.Sen Luffy'i seviyorsun diye belki görmüyorsun ama Luffy'den soğutan yorumlar var.Seninde mesela bu tarzda yorumların var.

Bu arc Jack'i yenip 1 milyar 50 milyon gibi bir ödülü olmasını isterim ancak rakibinin Shogun olması daha olası. Göreceğiz.
Ödül çeşitli rivayetlere göre 960m :beli:. Lakin ben 1.110m :beli: olacağını düşünüyorum :) İki rakip olursa da tadından yenmez :at:

Sanji basiretsiziyle Zoro'yu hala kıyaslayanlar mı var Allah'ım bayılacam! :hhh:

Ödül çeşitli rivayetlere göre 960m :beli:. Lakin ben 1.110m :beli: olacağını düşünüyorum :) İki rakip olursa da tadından yenmez :at:

Sanji basiretsiziyle Zoro'yu hala kıyaslayanlar mı var Allah'ım bayılacam! :hhh:
Ben kıyaslamıyorum senin müthiş ötesi tahminlerin var , Sanji = G4 Luffy , Bobbin > Luffy - Akainu - Dof , şimdi de Zoro arc sonu Amiral felan güzel hayaller . Gerçek olmuyor ama insanın içini ısıtıyor .

Sanji Vs Zoro

Zoro : Gücü Bilinmiyor
Sanji: Okama prensesi son kadın bükücü aşk aşçısı mükemmel pasta yapan sevmediği babası sayesinde power up alan(Sevilcek bir tarafıda yok gerçi) nam-ı diğer Mr.Prince

KURALLAR: Zoro Kılıç Kullanması Yasak,Zoro gözleri bağlı olucak açması yasak,Zoro sırtında 100 kilo ağırlık taşımak zorunda,Zoro olduğu yerden kımıldaması yasak,Zoro Haki kullanmanda Yasak,Sanjiye Herşey Serbest
Evet Kim Alır

Sanji Vs Zoro

Zoro : Gücü Bilinmiyor
Sanji: Okama prensesi son kadın bükücü aşk aşçısı mükemmel pasta yapan sevmediği babası sayesinde power up alan(Sevilcek bir tarafıda yok gerçi) nam-ı diğer Mr.Prince

KURALLAR: Zoro Kılıç Kullanması Yasak,Zoro gözleri bağlı olucak açması yasak,Zoro sırtında 100 kilo ağırlık taşımak zorunda,Zoro olduğu yerden kımıldaması yasak,Zoro Haki kullanmanda Yasak,Sanjiye Herşey Serbest
Evet Kim Alır
Kim alır bilmiyorum da Sanji de Zoro da 100 kiloluk bir şeyle futbol topu sektirir gibi oynar. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık