Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 913: Tsuru İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    193
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 yıldan sonra kimsenin dövüşünü görmedik ki öyle uzun soluklu.
Haki bitmesi luffy'nin saçma g4'üne getirilmiş bir sınırlama ama daha saçma hale sokuyor . BM arcda havadan başka bir dezavantaj daha çıkardı normal insanın bilmem kaç katı enerji harcıyor diye.

Yani luffy dışında kimsede haki bitti olayı görmeyiz yoksa zoro saatlerce pikayı kovalayıp kesti bana mısın demedi.

Ne bileyim, hani Luffy’den başkasının hakisinin bittiğini duysak bile yeter bana.

Hadi k.haki odaklandığın sürece bitmiyormuş onu gördük Kata’da. Ama misal Kata da az buz b.haki kullanmadı yani.
Luffy'nin G4 hakiyi sömürüyor. Onun da etkisi var. Ayrıca Luffy sınırlarını zorluyor ikidir. Bitmesi gayet normal. Atıyorum Jack'in de hakisi bitmiş öyle zehirli gaza başvurmuş olabilir. Görürüz elbet. Sen ne diyorsun bu işe @Alpamis ?

Drake, bizimkilerin yanında yer alacaktır bu kesindir...
Law, Drake, Luffy 4. Yonkou da Kidd olacaktır.
Bu burada kalsın.
Ama bu kaido olayında en büyük etkiyi Drake yapacak...
Zekası ve olgunluğuna güveniyorum bana bu şekilde hissettiriyor nedense...

Luffy'nin G4 hakiyi sömürüyor. Onun da etkisi var. Ayrıca Luffy sınırlarını zorluyor ikidir. Bitmesi gayet normal. Atıyorum Jack'in de hakisi bitmiş öyle zehirli gaza başvurmuş olabilir. Görürüz elbet. Sen ne diyorsun bu işe @Alpamis ?
Katakuri az mı b. haki kullandı? Luffy’nin bir defa bitti+ ikinci turu oldu ama Katakuri’nin bırak bitmeyi, azalma emaresi bile göstermedi. Bana tuhaf geliyor bunlar.

Funduska

Ne bileyim, hani Luffy’den başkasının hakisinin bittiğini duysak bile yeter bana.

Hadi k.haki odaklandığın sürece bitmiyormuş onu gördük Kata’da. Ama misal Kata da az buz b.haki kullanmadı yani.
Luffy'e kıyasla çok daha az b.haki kullandı katakuri ayrıca bazı sahnelerde haki kullanmadığı halde meyvesi siyah gözüktüğünden haki kullanmış gibi duruyor.

Haki bitmesi luffy'nin saçma g4'üne getirilmiş bir sınırlama ama daha saçma hale sokuyor . BM arcda havadan başka bir dezavantaj daha çıkardı normal insanın bilmem kaç katı enerji harcıyor diye.

Yani luffy dışında kimsede haki bitti olayı görmeyiz yoksa zoro saatlerce pikayı kovalayıp kesti bana mısın demedi.
Zoro'nun harcadığı haki,luffy'nin harcadığı haki miktarının yanında devede kulak.Haki sınırsız olsa saçma olurdu asıl.

Yararı olur zaten dediğin gibi,ben zoro açısından baktım da,gördüğüm üzerinden konuşuyorum abartılıyor denmesin,ama pica misali kendi bedeni kaldığında,pica gibi tek darbeye bakabilir,picayla karşılaştırmıyorum seviyesini oda yanlış anlaşılmasın
Öyle zaten. Silahlanması baskın ve ön planda gözükmüyor Hawkins'in. Numaraları bitince kedi nasıl fareyle baş başa kalır aynı onun gibi olur durum :)

Hayret luffy ile ilgili bir olaya güzel tarafından bakabilmişin,her zaman gömme üzerine değilde eğlenceli yorumlar atsan keşke
Wano'ya geldiğinden beri güldürüyor beni kerata :p

Luffy'e kıyasla çok daha az b.haki kullandı katakuri ayrıca bazı sahnelerde haki kullanmadığı halde meyvesi siyah gözüktüğünden haki kullanmış gibi duruyor.

Zoro'nun harcadığı haki,luffy'nin harcadığı haki miktarının yanında devede kulak.Haki sınırsız olsa saçma olurdu asıl.
Onun farkındayım da bu adamlar bilmem kaç saat dövüştüler, Luffy iki tur haki kullandı. Oda şunu söyleyemedi Luffy’nin ağzından “ Senin de yakında hakin bitecek Katakuri”. Bak bitsin demiyorum, ama biteceğine dair bir ışık göstersin kâfi bana. Bunları göremeyince haliyle bu durumun Luffy’ye özel olduğunu düşünüyor insan. Çünkü o ana karakter ve zor durumlara düşmeli...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık