Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 913: Tsuru İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    193
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla tepkiler başkaydı reis :D
Köpek aldı bunları götürdü yoksa kalmak istiyorlardı ve ikisi de hawkinse şaşırdı.
Hatta zoro iki defa şaşırdı.
1. Sahnede zoro sandığımdan daha güçlüsün diyor.
2.sahnede zoro bu nasıl bir güç diyor kılıç tokuşturunca.
Hatta zoro’nun yüzüne bak zorlandığı belli oluyor. Hawkinsi takmayıp direk devam etselerdi sana hak verirdim ama öyle bir durum yok.
Adamın "olağanüstü" kartına tek attı Zoro, olağanüst ne demek? Olağan kartları olacak ki biri bunların üstünde olacak, işte o kart bu kart. Carrot'a da şaşırıyordu aynı adam. Ark başı karşılaşmaları gene şişiriliyor, elden gelen bir şey yok.

Bu dost ateşi kartı ilerisi için foreshadowing, takım arkadaşlarına ihanet etmeyi düşünmeyen birisi o kartı yanında taşımazdı. :/
Hawkins %19' luk ihtimal için ittifaka katılacak.

Luffy şöyle basit bir atakla yaralansa buraları kan götürüyordu.

Bence de Zoro'nun vücuduna koka basması gerekirdi.
Kan götürmeyi bırak luffy linç edilirdi.

Sanji’nin ayağı çok az çatladı diye vergo’ya karşı mağlup ilan edilmişti. Zoro’yu şimdi mağlup mu ilan etmek lazım yani :D

Hatta zoro’nun yüzüne bak zorlandığı belli oluyor. Hawkinsi takmayıp direk devam etselerdi sana hak verirdim ama öyle bir durum yok.
Zoro kestikten sonra Zoro'da meyve yeteneği olduğunu falan düşündü bence. O yüzden Hawkins bayağı güçsüz çıktı benim gözümde.

@Jason @Tilqi_Gin haklısınız siz deyince fark ettim.

Hawkins'in kukla yapımı neye göre? Vivre kart gibi bir kişinin tırnağı veya saç teli gibi unsurlar kullanılarak kuklalar yapılıyorsa epey tehlikeli ayrıca neden yanındakileri kullanıyor. Ve sanırım bunlar Voodoo bebeği gibi bebeğe zarar geldiğinde bağlandığı kişi de etkileniyor. Zoro'nun Hawkins'e yaptığı ikinci saldırıdan da bu çıkıyor.

Kan götürmeyi bırak luffy linç edilirdi.

Sanji’nin ayağı çok az çatladı diye vergo’ya karşı mağlup ilan edilmişti. Zoro’yu şimdi mağlup mu ilan etmek lazım yani :D
Adam aslanın sırtında, kaçabileceği yeri yok arkasında kızla Luffy varken. Nereye sıyrılacak? Buna rağmen iki kere patlatıyor Hawkins'i.
Luffy niye linç edilsin? Sırtlan Bellamy'e ağız burun verdi de kim linç etti Luffy'i? Bunlar hep algı işte.

Adamın "olağanüstü" kartına tek attı Zoro, olağanüst ne demek? Olağan kartları olacak ki biri bunların üstünde olacak, işte o kart bu kart. Carrot'a da şaşırıyordu aynı adam. Ark başı karşılaşmaları gene şişiriliyor, elden gelen bir şey yok.
Bu kart takip kartıydı illaki daha güçlü kartları vardır. Oda şimdiden hawkinsin sınırını gösterecek değil ya :)
bege’ye bile bm karşısında kullandırdı en güçlü tekniğini.

Zoro hawkinsi alır gibime geliyor ama zoro için kolay lokma olmaz bu kesin bence.
Yoksa Oda neden zoro gibi birisine böyle sözler söylettirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık