Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 913: Tsuru İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    193
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yav benim anlamadığım sen katayı yenmiş adamsın bırak otamayı zoro tutsun.
Luffy gidip g3 ile kuklaya vursa hem çiviler gelmeyecek hem kuklayı savuşturmuş olacak.

Yarattığı kart hasar alınca kendiside alıyor.
Kartlar ile adamları bağlantılı galiba.
Her kartı bir adamına bağlamış olabilir.
Tr'si gelince belki farklı anlamlarda çıkarabiliriz.

Yav benim anlamadığım sen katayı yenmiş adamsın bırak otamayı zoro tutsun.
Luffy gidip g3 ile kuklaya vursa hem çiviler gelmeyecek hem kuklayı savuşturmuş olacak.
Ciddiye almadılar ki hiç :D Alsalardı bence Sabaondy'deki Amiralden aldığı yenilgiyi alacaktı...0 stres yaparak savaşıca Luffy böyle oluyor :D

Zoro az daha diğer gözü de veriyormuş farkeden oldu mu hiç.Galiba Fuji'ye özendi biraz. :D

Onun dışında Hawkins bildiğin stand açmış hatta bankai bile denebilir.Vücuduna göre hareket ediyor Komamura dersem anlaşılır sanırım.

Hawkins savaş esnasında rakibinin kuklasını yapabiliyor mu acaba? Gerçi öyle olsa yenilmez olurdu. İlginç bir meyve, sınırları merak uyandırıcı.

Ciddiye almadılar ki hiç :D Alsalardı bence Sabaondy'deki Amiralden aldığı yenilgiyi alacaktı...0 stres yaparak savaşıca Luffy böyle oluyor :D
Valla tepkiler başkaydı reis :D
Köpek aldı bunları götürdü yoksa kalmak istiyorlardı ve ikisi de hawkinse şaşırdı.
Hatta zoro iki defa şaşırdı.
1. Sahnede zoro sandığımdan daha güçlüsün diyor.
2.sahnede zoro bu nasıl bir güç diyor kılıç tokuşturunca.
Hatta zoro’nun yüzüne bak zorlandığı belli oluyor. Hawkinsi takmayıp direk devam etselerdi sana hak verirdim ama öyle bir durum yok.

Hawkins baya mal çıktı yalnız. Sen kuklalara güvenerek kabak gibi dur, saldırıları kafana ye. Böyle çok yol katedersin. Gözlem olsun, Savunma olsun. Fazla birşey beklemeyin bundan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık