Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 913: Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy, Yonko Kaido'dan korkan Zoro'yu Kaido'nun adamlarından koruyor. :fool: Yürü len Luffy. Sen zaten Enies Loby'de tayfam çok güçsüz, onları korumam gerek demiştin. Kaptan görün kaptan. Şu Zoro da ayak altında dolaşmasa keşke. Onun yüzünden Luffy rahat rahat dövüşemiyor. Luffy'ye dur diyeceğine ayak altından çekilsene. Çekil de iki kaptan dövüşsün bi.:mincika::oleyo:

Kendi vücuduyla hasar aldığı için mi armamenti yetmemiştir diyorsun ? Öyleyse hakisi iyi olsa bile hasar alabilir ki bunda sıkıntı yok.Savunman adamın saldırı gücünden iyiyse hasar almazsın diye bir olay yoktur.Senin savunman oranında adamın saldırısının etkisi azalır.O çiviler hakili mi bilmiyorum da hakiliyse ve Zoro'da haki savunması yaptıysa bu Zoro'nun armementinin kötü olduğu anlamına gelmez.
Yetersiz seviyede demedim. Sadece Zoro'nun armamentini elmas gibi düşünenlere bir selam verdim hacım.

Ayrıca Zoro atakları vücuduna bastığı armamentle durdurmayı tecrübe edinmiyor. Genellikle kılıcı üzerinden savunma yapıyor. Haliyle kılıçtan daha yumuşak bir şeye haki ile korumaya çalıştığı için de zarar almış olabilir. Neyse bölüm gelsin daha iyi anlaşılır.:(

Geçen bölüm pis pis sırıtmalar, bu bölüm efsunlanmış gibi hareket etmeler, reyisi duymazlıktan gelmeler falan... Bi' haller olmaya başladı Lütfü'ye ama hadi hayırlısı :) Bebelere göre değil olum lanet manet işleri, bırak işte. Çarpılacak salak Wano'da hacı hoca bulacaz diye uğrasacaz sonra :hhh:
Lanetçilik oynayan Zoro'yu kendisine biat ettiren Luffy için sıradan şeyler bunlar. :/ Tüm dünya, iradesi önünde boyun eğecekken kıytırık bir demir parçasına fazla anlam yükleme densetsu efendi. :cool:

Belki de hiç alakası yoktur. Luffy'nin klasik salaklığıdır. Bu da mümkün. :flaugh:
Lütfü söz konusu ise her şey olabilir tabi :)

O değil de bu Japonlar hani az tatil yapıyordu yav ? Bizden geri kalır yanları yok maşallah.

Lanetçilik oynayan Zoro'yu kendisine biat ettiren Luffy için sıradan şeyler bunlar. :/ Tüm dünya, iradesi önünde boyun eğecekken kıytırık bir demir parçasına fazla anlam yükleme densetsu efendi. :cool:
Olabilir tabi. İhtimaller... Ama sen yine de kendini çok kaptırma. Lütfü'de ne irade kaldı ne karakter. Biat miat işin hikaye kısmı artık. Lütfü'nün geldiği şu noktada Lütfü fanı olmak "raydan çıkanlar" cümlesi ile tasvir edilir. Bunların başını da sen çekiyorsun "Raydan" :(

Zorocuların çıldıracağı bir bölüm gelecek gibi gözüküyor. Neymiş Zoro Hawkins'i tek başına alırmış. Yahu Zoro kim Hawkins kim ahahah. :D

Luffy kaptandır da, ne biat etmesi birader hayal görüyorsunuz heralde. Tayfada Luffy'ye en az ihtiyacı olan kişi Zoro'dur. Luffy kendisine duyulan saygıyı yitirdiği anda basıp gider.

Olabilir tabi. İhtimaller... Ama sen yine de kendini çok kaptırma. Lütfü'de ne irade kaldı ne karakter. Biat miat işin hikaye kısmı artık. Lütfü'nün geldiği şu noktada Lütfü fanı olmak "raydan çıkanlar" cümlesi ile tasvir edilir. Bunların başını da sen çekiyorsun "Raydan" :(
Ahaha güzeldi bu. :D Lut kavminin devamıyız bizler. İflah olmayız artık.

Yetersiz seviyede demedim. Sadece Zoro'nun armamentini elmas gibi düşünenlere bir selam verdim hacım.

Ayrıca Zoro atakları vücuduna bastığı armamentle durdurmayı tecrübe edinmiyor. Genellikle kılıcı üzerinden savunma yapıyor. Haliyle kılıçtan daha yumuşak bir şeye haki ile korumaya çalıştığı için de zarar almış olabilir. Neyse bölüm gelsin daha iyi anlaşılır.:(
He yok b.hakisinin iyi seviyede olduğunu düşünsemde bu konuda da hala gelişecektir.Neyse dediğin gibi bölüm çıksın bakarız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık