Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 913: Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hazan Suyu daha iyi bir kılıç bana göre. Zamanında dünyanın en iyisi kullanmış sonuçta. Ryuma kendi ağzıyla "Bu kılıcı görüp de hala yaşayan insan sayısı azdır" diye.
Hepsi için demiyorum. Nidai Kitetsu ve Sandai Kitetsu için konuşuyorum. Bunların wikideki tanıtımı bile önce Nidai, sonra Sandai şeklinde. Bu isimden dolayı olabilir. Ama şu var: Eğer Zoro'nun üç kılıcı da Nidai'den üstün olsaydı, o kılıcı istemenin bir anlamı olmazdı. Güç olarak onunkilerden daha düşük bir şeye ilgi duyması saçma olur. Mantıken daha güçlülere ilgi duyması lazım.

Bunu ben de düşündüm. Cevap bile vermiyor Zoro'ya.
Geçen bölüm pis pis sırıtmalar, bu bölüm efsunlanmış gibi hareket etmeler, reyisi duymazlıktan gelmeler falan... Bi' haller olmaya başladı Lütfü'ye ama hadi hayırlısı :) Bebelere göre değil olum lanet manet işleri, bırak işte. Çarpılacak salak Wano'da hacı hoca bulacaz diye uğrasacaz sonra :hhh:

Geçen bölüm pis pis sırıtmalar, bu bölüm efsunlanmış gibi hareket etmeler, reyisi duymazlıktan gelmeler falan... Bi' haller olmaya başladı Lütfü'ye ama hadi hayırlısı :) Bebelere göre değil olum lanet manet işleri, bırak işte. Çarpılacak salak Wano'da hacı hoca bulacaz diye uğrasacaz sonra :hhh:
Belki de hiç alakası yoktur. Luffy'nin klasik salaklığıdır. Bu da mümkün. :flaugh:

Bakalım Zoro'nun harbi harbi yetmemiş olabilir armamenti. Sonuçta Zoro'nun asıl savunması kılıca bastığı haki üzeri den gerçekleşiyor. Bedeni yeteri kadar sert olmamış olabilir.
Kendi vücuduyla hasar aldığı için mi armamenti yetmemiştir diyorsun ? Öyleyse hakisi iyi olsa bile hasar alabilir ki bunda sıkıntı yok.Savunman adamın saldırı gücünden iyiyse hasar almazsın diye bir olay yoktur.Senin savunman oranında adamın saldırısının etkisi azalır.O çiviler hakili mi bilmiyorum da hakiliyse ve Zoro'da haki savunması yaptıysa bu Zoro'nun armementinin kötü olduğu anlamına gelmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık