Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 912: Amigasa Köyü

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 152 60.3%
  • İyi

Kullanılan: 80 31.7%
  • Orta

Kullanılan: 12 4.8%
  • Kötü

Kullanılan: 4 1.6%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.6%

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace bu boru mu, kendi gücüyle girer çıkar, niye bu kadar şaşırılıyor anlamıyorum? 2 sene de Shabondy diyenler bunları da görsün. Lufy'nin daha genç yaşta wano'ya ayak basmış olabilir.

Ek Bilgi
1 adamın gücü = 10 douriki
1000 adamın gücü = 10 000 douriki
Niye kötü mü la ? Zaman geçtikçe güçlendiklerini düşünürsek bence gayet iyi.
2 sene önce ağır yara almadan 2000 küsürlük adamı yendi. Demekki şimdi bunun 5 kat güçlüsünü yenebilir hatta daha güçlüsünü. Dövüş içinde power up alırsa tabi. Hem 1000 adam kötü olsa luffy bunu niye belirtsin ?

Funduska

Niye kötü mü la ? Zaman geçtikçe güçlendiklerini düşünürsek bence gayet iyi.
2 sene önce ağır yara almadan 2000 küsürlük adamı yendi. Demekki şimdi bunun 5 kat güçlüsünü yenebilir hatta daha güçlüsünü. Dövüş içinde power up alırsa tabi. Hem 1000 adam kötü olsa luffy bunu niye belirtsin ?
Yorum yapmadım ki ben ?

Benim mesajıma bak yazdıklarım tam uyuşmuyor mu ? Kaido işi bitsin direk shanks bölgelerine girecekler onu da söyleyeyim.Çünkü ace önce onu ziyaret ediyor sonra yoluna devam ediyordu. :)
Mantıklı, sırayla ilerlediğini düşünürsek Shanks ve Wb bölgeleri dip dibe olabilir. Sonra Kaido gelir. Aslında karenin dört köşesi gibi değilde Mom ayrı ada topluluğu bu üçü üçgen gibi bölgeleri olduğunu düşünüyorum. Kaido-shansk-wb-kaido gibi. Shanks hedeflerken Kaido'ya da öyle yakalanmışlardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık