Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 912: Amigasa Köyü

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 152 60.3%
  • İyi

Kullanılan: 80 31.7%
  • Orta

Kullanılan: 12 4.8%
  • Kötü

Kullanılan: 4 1.6%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.6%

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Funduska

Luffy dinleyici bir tip değil. Dinlemesi için neden gerek. Oradaki seslere kulak vermesi için dikkatinin o yöne dönmesi gerek. Sadece orada sesler olması yetmez çünkü Luffy durduk yere hiçbir şeyi dinlemez. Neyi dinledi ki bunu dinlesin.

Önce dikkati o yöne kayıyor sonra seslere anlam yüklüyor. Yani Sanji'nin sesini duydu ve dinledi diyemeyiz çünkü öncelikle dikkatin yönelmesi eylemi gerçekleşiyor ve sonra ses tanımlanıyor. Dikkatin yönelmesi de gücü fark etmesi ile ilgili, başka bir neden göremiyorum.
Zaten dinlediği yok,sesi duyuyor sanji aklına geliyor direk,o tarafa yöneliyor.Hala neden dinlesin diyorsun :(

Ses ona sanjiyi çağrıştırdığı için o tarafa yöneliyor,yoksa duyduğu ilk kelimede o tarafa yönelirdi hatta güç hissetmeyle alakalı olsa daha ormanın içindeyken bir hareketlenme var ileride derdi.

Daha kötü bir haber daha olabilir. Son sayfada One Piece Çift sayı 36-37'de geri dönecek diyor. Redditte çift sayının dergi arası anlamına geldiği söylenmiş. Yani gelecek hafta yok, sonraki hafta var, ondan sonraki hafta Jump yok. En azından ben öyle anladım, yanlışım varsa @hdbfresh düzeltsin.
Doğru 13 Ağustos'ta Obon Festivali var. O yüzden çıkmayacak dergi.

-Ace olayı ne zaman oldu? Ace-Luffy arası üç sene. Hadi 6 ay da Mf’ye gelişine versek. Adam 3.5 yılda bütün dünyayı mı gezdi? Bu bölümde Ace-Wano geçmişi gösterilirken hiçbir resimde Ace’in sırtı gösterilmemiş (WB amblemi). Ace, Wano’ya WB himayesindeyken mi geldi yoksa Wb’ye katılmadan önce mi? O yüzden Ace olayı biraz canımı sıktı. Hem Ace’in Sabaody’ye gelişi çok uzun sürdü deniliyor( öyle hatırlıyorum, yanlış olabilir) hem de adam Yeni Dünya’da rahatça gezebiliyor? Anlaşılan sonrada arap atı gibi açılmış. J
Burada harbiden bir sıkıntı var gibi. 3 sene önce geldiyse Ace buraya, yetmiyor zaman. ya da Ace wb'nin tayfada

Son düzenleme:
Burada harbiden bir sıkıntı var gibi 3 sene önce geldiyse Ace buraya yetmiyor zaman ya da Ace wb'nin tayfada
Yok değil muhtemelen , oradaki adamlardan birisini WB ile karşılaşmadan önce görmüştüm diye hatırlıyorum.Kontrol etmedim tabi ki ama ayrıca gemisi kırıldığı için karaya oturmuşlar , Wb nin gemileri öyle kolay kırılmaz bence.

Yok değil muhtemelen , oradaki adamlardan birisini WB ile karşılaşmadan önce görmüştüm diye hatırlıyorum.Kontrol etmedim tabi ki ama ayrıca gemisi kırıldığı için karaya oturmuşlar , Wb nin gemileri öyle kolay kırılmaz bence.
O zaman zamanla sıkıntı olabilir. 3 yıl var arada bunun içinde zaman atlaması mf ve ace'in wb'ye katılıp seviye atlaması falan var. eğer sığdıysa helal olsun. şuan araştıramıyorum klavyem bozuk ama merak ettim baya

Burada harbiden bir sıkıntı var gibi. 3 sene önce geldiyse Ace buraya, yetmiyor zaman. ya da Ace wb'nin tayfada
Ace kendi çöp tayfasıyla girmiş wanoya ben fb sahnelerinden bunu anladım.Dediğin gibi sırt gösterilmiyor tek wb korsanı da yok başka.Ayrıca wb bölgeleri şu an karasakalda ve bizimkiler de henüz güzergahlarına göre o adalara adım atmadılar.Ace de şu an gittikleri yolu izlemiş olabilir.Buradan sonra wanoya gelip tama ile konuştuktan sonra wb adalarına gitmiş ve wb ile kapışmak için karşısına çıkmıştır.

O zaman zamanla sıkıntı olabilir. 3 yıl var arada bunun içinde zaman atlaması mf ve ace'in wb'ye katılıp seviye atlaması falan var. eğer sığdıysa helal olsun. şuan araştıramıyorum klavyem bozuk ama merak ettim baya
Sığar sığar merak etme Luffy'nin yolculuk 2-3 yıl sürmüştür diyordum 6 ay çıkmıştı. İsterse Wanodan sonra 6 ay Ace çizer 500 bölüm çıkartır :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık