Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 910: Wano Ülkesi'ne Doğru

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    219
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şeytan Meyvesi kıvrımları dedin, aklıma geldi. Malum seriyi baştan çeviriyorum, birkaç yerde Şeytan Meyvesi kıvrımlı sırt heybelerine denk geldim sıradan insanlarda. Burgess'ın taşıdığına benziyorlardı. Bu desen ortak kullanım ürünü olabilir.
Mihawk'ın elbisesindeki kıvrımlar da olur mu?

Sana göre yanlış olan bize göre doğru olabiliyor.Sonuçta bu adam bir seri çiziyor ve dün çizdiği ile bugün çizdiği bir bağlantı içeriyorsa bir önceki bölüme göre bu bölümü eleştirmek de gayet haktır.Bu adam 88 bölüm harika bir manga çizip de arada bir iki tane boş atsa kimse laf demez zaten.Çizdiği 100 bölümün yarısı iyi yarısı felaket derecesinde.
Bu da senin fikrin. :/ Ben söyleyeceğimi söyledim zaten.

İşin sakası yahu. Amiral üstü tabi ki değildir ama amiralden de aşağı değildir :cool: Bu saatten sonra Zoro'yu amiralden asağısı kesmez. 2 yıllık süreci en iyi Zoro geçirdiği için en çok da o güçlendi. Bu yüzden Mangaka tee Wanoya sakladı adamı. Boru değil, Zoro! :oleyo:
http://www.korsanfan.com/konu/910-spoiler-yorumları.7009/page-22#post-976816
Anlatmaya gerek yok. Sözünde durmadın ey DnS!

Zoro 2 yıllık süreci en iyi değerlendiren miymiş? Peki :hhh:

Zoro'nun bir şey yaptığını görmüyoruz ama seviyesi otomatik yükseliyor Reyiz'in. Zoro asansör gibi adam vallaha. Fanları istediği zaman son kata sürebiliyor.

Luffy tarafı burda kendini bitirmişti zaten.

Sanji dahada öncesinde topkekte bitirmeye başlamıştı.

Zoro'nun işi bu. Yakar geçer.

Ortaya karışık yazamıyor muyuz ? :hhh:
Ben susarım yazılanlar konuşur.
http://www.korsanfan.com/konu/koca-ana-İddiaları.5524/page-45#post-646645
Zoro'nun bir şey yaptığını görmüyoruz ama seviyesi otomatik yükseliyor Reyiz'in. Zoro asansör gibi adam vallaha. Fanları istediği zaman son kata sürebiliyor.
Daha yaralı Dofun karşısına çıkamayan adam herkesten çok gelişmiş. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık