Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PARODY BÖLÜMLERDE EN AZ ONE PİECE KADAR KALİTELİ BENCE ADAMLAR EMEK HARCIYOR O KADAR SİZİN BURDA KONUŞTUKLARINIZI ÜRETTİĞİNİZ TEORİLERİ ÇİZİM HALİNE GETİRİYORLAR NEDENİNİ ANLAMADIM AMA PARODYLERE AŞIRI BİR TEPKİ VAR
Parody konusunu yöneticilere gerek kalmadan açabilirsin. Güzel bir tanıtım yap, başlık ve azıcık da içerik olsun kimse neden açıyorsun demez.

PARODY BÖLÜMLERDE EN AZ ONE PİECE KADAR KALİTELİ BENCE ADAMLAR EMEK HARCIYOR O KADAR SİZİN BURDA KONUŞTUKLARINIZI ÜRETTİĞİNİZ TEORİLERİ ÇİZİM HALİNE GETİRİYORLAR NEDENİNİ ANLAMADIM AMA PARODYLERE AŞIRI BİR TEPKİ VAR
Sakin ol, ne bu şiddet bu celal? Bu parodiyi sen mi yazdın?
Ayrıca büyük yazma her harfi. Yazına dikkat edilmesi için yapıyorsan ters etki yapıyor bilesin.

Ve wanoya giriş yapmış bulunmaktayız ... kısa bir not düşeceğim marco bu arcda büyük bir fedakarlık yapıp öleceğini düşünüyorum.. ama bu fedakarlık bizimkilerin can suyu olacaktır.. Gelelim asıl konuya zoro ya her zaman ki gibi rahat duramadı.. yakalanma ihtimali var ... wanonun gölge kralı kaido görünen kralı ise samuray..
bildiğini üzerine .. odanın bir yerde bir sözü vardı .. bu arc mf den daha büyük olacak ve uzun olacak diye .. her anlamda manga çok iyi olacak lakin anime kısmına bir şey demek istemiyorum.. Çok güzel bir hikaye serisi okuyacağız.. bu arc da gizli kalmış bir çok şeyi öğreneceğiz.. ve bizimkiler hepsi bir arada power up alacaktır.. büyük boss a karşı çoklu bir kombinasyonla saldıracaklarını düşünüyorum.. önünde çok fazla kişi olacaktır.. sadece bizimki olmaz .. gear 5 göreceğiz.. bu bile beni heyecanlandırıyor.. geçen yazmıştım ağır dramlar olabilir.. bazı bölümlerde sinirlerimize hakim olamayabiliriz .. bu arcda fanboyların kapışmalarını da göreceğiz... forum çok daha aktif olacaktır :D ... son söz odaya .. lütfen oda arcı batırma zaten gizem konusunda sınıfta kaldın.. sinirlerimizi zıplatma..

Oha çok iyi bölüm. Beyazsakalın geçmişini gördük. Marconun meyveye ben kısıtlama bekliyodum power up geldi. Milleti de iyileştirebiliyor. Sonunda wanoya geldik. Ben de ne zamandır zoro esir düşmüyo hasta mı acaba diyordum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık