Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace bir bölümde Wano'ya gittiğinden bahsetmişti. Acaba onunla ilgili küçük de olsa bir şey görür müyüz? Ne bileyim belki Ace'in bir samuray arkadaşı Luffylere yardım eder. Ya da kurtardığı birisi. Belki toprak sahibi bir ağababasına yardımı dokunmuştur ordusuyla bize katılır.
Görürüz bence. Zaten Ace’e flashback çizileceği ile ilgili bir haber okuduğumu hatırlıyorum.

Kid'e pıçak atıyordu diyordum da artık atamıyordur malum, zindanda ağzı yüzü eline verilmiş olunca biraz zor oluyordur. Zoro'nun eline baseball sopası da versen ekmeğini çıkarır siz merak etmeyin :cool:
Mihawk meyve pıçağı eğitimi vermiş işte.Eskiden onunla yenilince Zoro eğitim almak istemiştir.Ama sonuç güzel olmuş.

Kid öyle bir çıkacak ki seni bile Kid fanı yapar öyle diyeyim düşün artık.Luffy'e gider yapacak Killer da Zoro'yu tutacak.Zoro rakibini alır Luffy yine ilk dövüşte rezil olur. :D

Ace bir bölümde Wano'ya gittiğinden bahsetmişti. Acaba onunla ilgili küçük de olsa bir şey görür müyüz? Ne bileyim belki Ace'in bir samuray arkadaşı Luffylere yardım eder. Ya da kurtardığı birisi. Belki toprak sahibi bir ağababasına yardımı dokunmuştur ordusuyla bize katılır.
Ace'in çocuğu çıkacak Wano'da, Isuka'dan.

Mihawk meyve pıçağı eğitimi vermiş işte.Eskiden onunla yenilince Zoro eğitim almak istemiştir.Ama sonuç güzel olmuş.

Kid öyle bir çıkacak ki seni bile Kid fanı yapar öyle diyeyim düşün artık.Luffy'e gider yapacak Killer da Zoro'yu tutacak.Zoro rakibini alır Luffy yine ilk dövüşte rezil olur. :D
Sanji'nin yılı geliyor -> Geldi
Ace'in kitabı çıkacak -> Çıktı
KIDD'in hikayesi geliyor -> W A N O 2 0 2 3

Sanji'nin yılı geliyor -> Geldi
Ace'in kitabı çıkacak -> Çıktı
KIDD'in hikayesi geliyor -> W A N O 2 0 2 3
Sanji'yi salla adam olmaz.
Ace'in adamlık kitabı çıktı hakkaten adamlığın kitabını yazmış roman yapmışlar.:cool:
Kid Wano sonrasında gelir.Luffy ile birlikte yıkıcı darbeyi Kaido'ya vurur intikamını alır.Kk olmadan önce luffy ile dövüşürler pıçak yarasını bırakır da öyle yenilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık