Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seppuku japonların bir törenle karınlarını deşerek intihar etme yöntemi.Genellikle onurlarını kaybeden samurayların ölüm şekli.Karın deşildikten sonra kafa bir başkası tarafından kesiliyor.Önceden tören falan yokmuş karnını deşip kendilerini toprağa bırakıyorlarmış.Daha sonra çok acı verici olmasını ortadan kaldırmak için kafa kesme kısmı eklenmiş.Harakiri tam olarak aynısı mı emin değilim bu ilkel versiyona da deniyor olabilir ben öyle hatırlıyorum ama yanlış olabilir de.

Seppuku konusunu merak edenler varsa Seppuku (1962 ) versiyonunu izleyebilirler büyük filmlerden birisidir.
Gördüğüm yerlerde sadece kafası kesilmişti belki farkı vardır diye merak etmiştim. Harakiri yap derse biri hara wo kire olarak der yani tam olarak karnını deşme anlamı var. Seppaku da aynı zaten. Benim merak ettiğim seppakuydu onun da @kuroashi.no.sanji1993 cevabını vermiş zaten

Ace bir bölümde Wano'ya gittiğinden bahsetmişti. Acaba onunla ilgili küçük de olsa bir şey görür müyüz? Ne bileyim belki Ace'in bir samuray arkadaşı Luffylere yardım eder. Ya da kurtardığı birisi. Belki toprak sahibi bir ağababasına yardımı dokunmuştur ordusuyla bize katılır.

Zoroyu çok özlemiştim,wb de ayrı bir kral ya,ama bunlara sevinemiyorum bile,op patlaycak bu arcda oldu,herşey çok konuşulacak oldu,yarım bırakıp gidiyor şimdide,doğru çok konuşulacak ucundan gösterdi bıraktı alın size malzeme konuşun dedi,valla kafa yormaya bile değmez,o kadar kafa yoruluyor ki teoriler felan fistan,belki oda o kadar kafa yormuyor,belki bleachdeki gibi cevapsız sorular kalacak,düşünüyorum bu adam o kadar gizem kastıki,hepsini unutmadan bize verebilecekmi cidden,artık heves bırakmadı gizem konusunda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık